Založ si blog

USA vyhlásia vojnu Rusku? !

Ani tomu nie je tak dávno ako som uvažoval nad tým, prečo sa Ukrajina musela vyvinúť pomocou USA platených demonštrácii do takého stavu v akom bola a v akom je stále i dnes, aj napriek tomu, že väčšina Ukrajincov má iný názor ako menšina, ktorá tam vládne už 7 rokov. Áno, zničenie demokracie na Ukrajine bolo kľúčové k tomu, aby USA začali vojnu na európskom kontinente proti Rusku. Všetko ide podľa plánu. Vysoko pravdepodobné falšovanie volieb v USA, dosadenie Bidena na prezidentský post, ovládnutie strednej Európy svojimi ľuďmi, viď aj naša vláda, vláda Poľska, okrem Maďarska, Corona, obmezovanie práv, odmedzovanie pristupu k liečivám atď.

Celá ( takmer ) Európa sa stala spoločným javiskom na ktorom šaškujú a zároveň zabávajú ľudí ich spolitizovaní herci, ako aj herci politici, moderátori, redaktori. Režisér je ale neznámy. Má ale mnoho asistentov v Európe. Netreba menovať. Jediné čo vieme, že režisér sa nachádza niekde v USA. Biden je len jeho hovorca. Toto divadlo má za úlohu odpútavať pozornosť od toho, čo sa za tou oponou deje. Že sa tu už roky presúvajú tanky, obrnené transportéry, vojaci a zbrane k hraniciam s Ruskom. Cvičenie to ale, ako už vidíme, nebude!!!

Písal som aj o tom, ako moja intuícia hovorila, že sa chystá pešiacky, pozičný boj s Ruskom a stredná Európa sa stane jeho poľom.

Ako tie plány všetky krásne zapadajú a vychádzajú, že? Aj napriek demagógii neobjektívneho spravodajstva tv. Najprv Dzurinda a vstup do NATO a EÚ, rozpredanie štátnych strategických podnikov cudzincom, potom však nastali mierne komplikácie s Ficom, ktorý na jednej strane proEÚrópsky, ale na druhej bojoval za národné záujmy SR a sociálny štát. No, aj to hravo komedianti na javisku vyriešili a odstavili Fica pomocou vraždy  blogera, s ktorou, ako sa neskôr ukázalo, nemal nič spoločné, ale účel to splnilo. Potom logicky už neostávalo nič iné, ako divadlo dotiahnuť do konca s psychicky labilným, USA hodnotám blízkym daňovým podvodníkom Matovičom, spolu s Naďom a zapredancami zo strany Za ľudí ( v preklade proti ľuďom ) sa chopili svojich úloh likvidovať, zadlžovať, kradnúť, klamať a zároveň každý deň sa vytešovať na javisku ( v ich médiách ) a hrať to svoje divadielko, tú svoju obľúbenú rolu v telenovele za honoráre, aké dostávajú tí najlepší skutoční americkí herci.

Teraz však už ide pravdepodobne do tuhého. Biden povedal, že Putin je vrah, čo znamená, že už je vojna prichystaná a Biden ( a ľudia za oponou, viď Chobotnica ), teda ten ozajstný svetový vrah a zlodej, môže opäť vraždiť. Vraždiť aj tých ľudí, ktorých Putin zachránil, ako už pripojením si svojho bývalého územia Krymu demokratickou cestou referenda ( 97 % za ) k Rusku alebo rôznymi protiteroristickými akciami aj inde na svete. Ak by Krym nepripojili, bola by tam nielen väčšia chudoba, ale i banderovci,  vraždiaci politických oponentov a ruských civilov, ako aj na ostatnom území Ukrajiny. Asi taká chudoba a kriminalita ako v Lýbii, ktorú USA „demokracia“ zmenila z prosperujúcej krajiny, kde mal každý občan auto a byt, na krajinu gangov, mafie, chudoby a zločinu. A samozrejme aj mnoho ďalších!!! Tak isto ako keď mal byť dokončený projekt veľkej podzemnej rieky v Lýbii, ktorý by z podzemného zdroja v Sahare čerpal pitnú vodu ( pripomeniem len, že projekt podzemnej rieky stál okolo 24 miliárd dolárov, ale tie nečerpala Lýbia zo západných bánk ako pôžičky, ale mala ich z vlastných príjmov za ropu ), tak aj teraz USA závidia Rusku plynovod „Nord strem 2“, ktorý sa blíži k jeho dokončeniu. Je veľmi pravdepodobné, že práve tento projekt, ktorý by pomohol mnohým v Európe so zásobovaním plynom je terčom útokov amerických kowbojov.

Stredná Európa je EÚ pre západ dobrá len na tieto účely. Potrebovali si politicky získať toto územie, aby sa vyhli eventuélnemu priamemu boju na ich územiach. Získanie ekonomiky im už nestačí. Takto sa mnohí naivní alebo sprostí Slovania opäť pridajú k nim, ako už z histórie je obvyklé, napr. Rakúsko Uhorsko a prinesú najväčšie obety, resp. už prinášajú.

Čo tam potom, že je tu nejaká chrípková epidémia. To im len zapadá do ich plánu. Avšak musia konať rýchlo, pretože svet sa pomaly dozvedá skutočnú pravdu, a nielen o tom, že vakcína Sputnik je najbezpečnejšou vakcínou na svete a začína ju zaraďovať do svojho liečebného fondu čoraz viac krajín sveta, ale aj pravdu o vplyve USA na svet a na nás. Stačí len pripomenúť, že minister obrany a agentka z pionierskeho paláca sa v tejto krízovej situácii pravidelne stretávajú s veľvyslankyňou USA. Načo asi, že. Tu sa pekne ukazuje, kto je sponzorom vlády a prezidentky, a kto ich skutočne ovláda a diktuje im, čo majú robiť. Za peniaze sú ochotní zničiť aj budúcnosť našich detí. Sú tak zaslepení mamonom a popularitou, že cez ne si nedokážu predstaviť dôsledky svojho zbabelého správania a konania. Myslia len na svoj prospech.

Avšak, bohužiaľ, dôležité pre mnohých je, že hrajú pútavé divadlo a ľudia, podľa preferencií, im stále veria. I keď aj cez podobnú stranu „Progresívne Slovensko“ ( teda americké a liberálne Slovensko ) a iné americké strany, ale predsa len žiadny progres v slobodnom a bez imunity obohatenom myslení pred zapredancami neprichádza.

Veď čo na tom, že Heger chce zvýšiť dane za bývanie, čo na tom, že chce urobiť z ľudí chudákov bez majetku, ktorí budú prežívať len v podnájme a splácať svoje hypotéky a exekúcie. Slovák rád nastavý hruď americkým a nato hneď obranným bombám z Ruska. Slovák to asi robí rád. Inak si to proste vysvetliť neviem. Prepáčte mi.

O Slovanoch vlastne už ani nejde v strednej a južnej Európe, tí zaniknú aj tak v EÚ, ( a balkánski vo víre arabizácie), ale ide tu o Rusko, či sa zachová aspoň to zdravé, národné a nezávislé jadro Slovanstva a sveta.

No, keďže Rusko vlastní zbrane, ktoré zničia v sebaobrane celé územia a národy za pár hodín, tak nám, a aj im, celé toto divadlo, dobrý pocit z urážania a hrania hercov, a k nakradnutému majetku niektorých bol a bude asi na nič ( keďže už životy ľudí pre nich nemajú žiadnu cenu), nemyslíte???

 

 

 

 

Seriál „Slovania“ bez Slovanov?

15.04.2021

„Slovania“ bez Slovanov? Určite nikomu neuniklo premiérovanie nového seriálu Bebjaka s názvom Slovania. Ide o ukrajinsko-slovenský seriál. Vynikajúce efekty, vynikajúca dynamika, vynikajúco efektívne spracované scény. Skvelé kostýmy, zaujímaví herci. Avšak je tu jedna, dosť významná disharmónia. Jedna veľmi vážna nezrovnalosť. Keďže ide o [...]

Kto zavraždil generála Lučanského?

29.12.2020

Článok blogera, ktorý predpovedal Lučanského smrť sa naplnil. Priznám sa, že som tomu neveril, ale logické myslenie nepopustí. Budem len veľmi krátky. Som zhrozený!!! Všetko zapadá presne podľa správania Kolíkovej, ktorá najprv ponúkla asi štyri verzie jeho údajného zranenia. Následné pochybné vyšetrovanie, ktoré vyznelo absolútne nedôverihodne, pretože sa [...]

Teror vlády pokračuje. Zmrzačený generál.

12.12.2020

Poetické obdobie, ako sa zdá skončilo. Správa, ktorú som si čítal prednedávnom, o zadržaní generála Lučanského ako aj mnohých iných len preto, že vykonávali svoje funkcie a snažili sa tento národ udržať na akej takej úrovni ma znepokojujú, ale očakával som ich. Avšak to, že generála zadržali bez dôkazov, len na základe podozrenia kajúcnikov a vo väzení [...]

Mikulec

Mikulec: Činnosť polície počas štvrtkových protestov hodnotím pozitívne

05.08.2021 18:03, aktualizované: 18:38

V Bratislave sa protestuje proti očkovaniu, testovaniu, pandemickým opatreniam, predstaviteľom vlády a parlamentu, proti prezidentke Čaputovej i médiám.

Irán, Ebráhím Raísí, prísaha

Nový iránsky prezident: Sankcie nás neprinútia vzdať sa svojich práv

05.08.2021 17:28

Nový iránsky prezident Ebráhím Raísí zložil slávnostnú prísahu v parlamente. Na ceremoniáli boli hostia zo 115 krajín sveta.

koronavírus, testy

Odborníci s iným názorom žiadajú debatu s pandemickou komisiou v RTVS

05.08.2021 16:59

Skupina odborníkov žiada RTVS o vytvorenie diskusnej platformy, ktorá by ponúkla konfrontáciu názorov o sporných otázkach opatrení pri koronavíruse.

SR premiér Heger očkovanie koronavírus druhá dávka BAX

Konzílium odborníkov vyzvalo politikov, aby podporili očkovanie

05.08.2021 16:54

Konzílium odborníkov vyzýva politikov, aby podporili očkovanie proti koronavírusu. K výzve sa môže pripojiť aj verejnosť.

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 76
Celková čítanosť: 496870x
Priemerná čítanosť článkov: 6538x

Autor blogu

Kategórie