Založ si blog

Kto zavraždil generála Lučanského?

Článok blogera, ktorý predpovedal Lučanského smrť sa naplnil. Priznám sa, že som tomu neveril, ale logické myslenie nepopustí. Budem len veľmi krátky. Som zhrozený!!! Všetko zapadá presne podľa správania Kolíkovej, ktorá najprv ponúkla asi štyri verzie jeho údajného zranenia. Následné pochybné vyšetrovanie, ktoré vyznelo absolútne nedôverihodne, pretože sa nepracovalo s reálnymi faktami. Tie boli zahmlené.

Takže Vážení, je vysoko pravdepodobné, že tu ide o pokus o vraždu, už aj s následkami smrti. Či už v prvom štádiu alebo teraz, i keď podľa mediálnych správ sa obesil z vecí alebo postelného prádla, ale to ho tam museli brutálne psychicky aj fyzicky týrať, aby niečo také spravil. Bolo by to ako z donútenia, ale to je málo pravdepodobné. Ten, kto pracoval v base vie ako to tam chodí. Pravdu sa nie je možné dozvedieť!!! Ale tentoraz sa vrahovia prerátali a presný priebeh udalostí sa dostal na svetlo sveta. Zverejnil ich Fedor Flašík, ktorý sa dozvedel presný priebeh udalostí o plánovanej riadenej vražde generála. Tieto indície potvrdila aj manželka generála. Odporúčam si tento článok vyhľadať!

Ide teda o sprostý, primitívny organizovaný inštitucionálny teror. Ide o akt chorobnej nenávisti. Vláda sa snaží ozaj navodiť atmosféru strachu. Navyše opakujem, že takmer všetkých zatkýňajú bez dôkazov, len z výpovedí kajúcnikov, teda len na základe neoverených informácií.

Médiá šíria informáciu, že sa pokúsil o sebevraždu, môžeme čakať masívnu demagógiu médií!!! Na rozkaz vlády? Tá totiž médiá asi platí či čo, keďže informácie sú jednostranné. Len kto platí vládu, to by ma zaujímalo.

 Samozrejme, potrebovali ho umlčať, aby sa svet nedozvedel pravdu aj o veľmi známych politikoch, ktorí dokonca nemajú tú hanbu kandidovať za prokurátora!!! Presne ako predpovedal istý nemenovaný bloger, navyše s čítanosťou vyššou ako sú aktuality.sk.

Kto sa pokúšal generála zavraždiť? Potrebuje ho niekto umlčať? Myslíte si Slováci, že toto je tá slušná vláda?

Som maximálne znechutený kam sa Slovensko dostalo. Do teroru vládnej moci!!! Vláda ovláda médiá, vláda mení ústavu, aby mohla nekontrolovane vládnuť ( teda podnikať, zadávať zákazky svojim ľuďom, likvidovať opozíciu a ľudí s iným názorom ) bez komunikácie s občanmi SR. Keďže už sa nemôže ani slobodne prejaviť svoj názor na verejnosti. A samozrejme za všetkým stojí výhovorka: lebo Covid. Ale nie Vážení, nie je to len o covide. Je to o nehumánnych praktikách tejto vlády a mandáte, ktorý ste jej dali. Ja osobne som sa nikdy tak nehanbil, že som Slovák ako teraz. A to ešte môžem čakať, či aj mňa ako blogera nezavraždia, či aspoň nezrušia na tomto portáli. Veď čo ak niekto dostane chrípku, keď si to bude čítať?

Opäť vyzývam všetkých tých hercov, ktorí kričali na námestiach akú slušnú chcú vládu, že či majú kožu na tvári ešte a či im nie je hanba sa naďalej bez mihnutia oka vyškierať v médiách, ako by sa nič nedialo!!! Čo ste to za ľudia???

Navyše, všimli ste si ako sa Brusel prizerá? Tak isto, ako sa sadisticky a alibisticky prizeral pri vraždení na Ukrajine, kde po nedemokratickom puči začali vládnuť ľudia, ktorých nikto do parlamentu nevolil. Tí potom začali vraždiť politických oponentov a „naše“ médiá aj západ zbabelo mlčali alebo klamali a zatajovali dôležité fakty!!! Tak isto sadisticky mlčia aj teraz, alebo klamú.

Teraz sa zahrám na jasnovidca. Neviem prečo, ale najväčší výsmech spravodlivosti bude, že po čase sa aj na túto vraždu zabudne, lebo spolu-vrahovia sa nám budú denno denne prihovárať z médií, aby ľudí umlčali, a tí ako nadrogovaní ich sladkými rečičkami nebudú mať silu sa vládnemu teroru a klamstvám brániť v denno denných problémoch, ktoré im vláda a systém pripraví.

Navyše stratégia tejto vraždy je jasná, spravili to tesne pred Silvestrom, lebo vedia, že ľudia si to budú menej všímať v rámci emócií s blížiacim sa novým rokom 2021.

Takže ja by som chcel zaželať do nového roka všetkým najmä zdravý rozum, správnu intuíciu pri ďalších voľbách zodpovednosť a s tým už môže prísť aj ozajstná demokracia, láska, normálny život spoločnosti, poriadok a budú mocť voľne dýchať možno aj slušní a čestní ľudia, nielen podvodníci, plagiátori, korupčníci a falošní herci v politike!! Zatiaľ to ale vypadá na pravý opak!!! Že by ľudia milovali teror, klamstvo, faloš, podvodníkov a vraždenie???

A nezabúdajte, ako hovoria naši bratia Česi: “ slzy lžou“, a diabol môže mať aj anjelskú tvár!!!

Česť pán generál SR.

USA vyhlásia vojnu Rusku? !

20.03.2021

Ani tomu nie je tak dávno ako som uvažoval nad tým, prečo sa Ukrajina musela vyvinúť pomocou USA platených demonštrácii do takého stavu v akom bola a v akom je stále i dnes, aj napriek tomu, že väčšina Ukrajincov má iný názor ako menšina, ktorá tam vládne už 7 rokov. Áno, zničenie demokracie na Ukrajine bolo kľúčové k tomu, aby USA začali vojnu na európskom [...]

Teror vlády pokračuje. Zmrzačený generál.

12.12.2020

Poetické obdobie, ako sa zdá skončilo. Správa, ktorú som si čítal prednedávnom, o zadržaní generála Lučanského ako aj mnohých iných len preto, že vykonávali svoje funkcie a snažili sa tento národ udržať na akej takej úrovni ma znepokojujú, ale očakával som ich. Avšak to, že generála zadržali bez dôkazov, len na základe podozrenia kajúcnikov a vo väzení [...]

Občania druhej kategórie nemajú právo protestovať!

16.11.2020

17. November je odjakživa sviatok študentstva. To, že to mnohí mladí (aj starší) ani nevedia je systémová chyba školstva a zámer médií spraviť z tohto dátumu kapitalistickú propagandu megalománskych rozmerov. Toľko úvod. Od prevratu v roku 1989 prešlo už neuveriteľných 31 rokov. Už len pár rokov chýba, aby tu tento zhubný systém lží, faloše, pretvárok, peňazí, [...]

minister financií, eduard heger

Heger vycestuje do Českej republiky, stretne sa so Zemanom i Babišom

13.04.2021 23:18

S českým premiérom budú spoločne rokovať o vzájomných bilaterálnych vzťahoch.

kalamita, sneh, Kosice, cesta, dopravna situacia

Polícia v Žilinskom kraji upozorňuje na sneženie na viacerých úsekoch

13.04.2021 22:59

Priechod Donovaly je uzavretý pre nákladnú dopravu s dĺžkou nad 10 metrov.

Ide o pravdu, Martin Slosiarik

Slosiarik v Ide o pravdu: Kto je tu premiér? Heger ustupuje Matovičovi

13.04.2021 21:00

Kauza okolo ruskej vakcíny Sputnik V sa politicky zneužíva. „Je otázkou času, kedy sa opäť rozhorí koaličný konflikt,“ povedal v relácii Ide o pravdu sociológ Martin Slosiarik.

Ukrajina Rusko Zelenskyj návšteva Donbas konflikt

Putin na hraniciach Ukrajiny testuje Západ

13.04.2021 20:44

Je to príprava na novú, horúcu fázu vojny? Alebo najmasívnejším sústredením vojsk pri hraniciach Ukrajiny od anexie Krymu a od prepuknutia bojov v Donbase sleduje Kremeľ iné ciele?

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 483699x
Priemerná čítanosť článkov: 6449x

Autor blogu

Kategórie