Založ si blog

Teror vlády pokračuje. Zmrzačený generál.

Poetické obdobie, ako sa zdá skončilo. Správa, ktorú som si čítal prednedávnom, o zadržaní generála Lučanského ako aj mnohých iných len preto, že vykonávali svoje funkcie a snažili sa tento národ udržať na akej takej úrovni ma znepokojujú, ale očakával som ich. Avšak to, že generála zadržali bez dôkazov, len na základe podozrenia kajúcnikov a vo väzení takpovediac zmasakrovali, je konečná rana demokracii na Slovensku!!! Niečo podobné robili naozaj len gestapáci. Ani vrahov nebili vo väzení, nieže generála, a to na základe pochybných obvinení ( zdroj: rôzne internetové portály ).

Jankovská sa priznala ku korupcii, ok. Ak to je pravda, nech pyká. Ale spájať ju s Ficom, ako keby s ním sa dohovárala o podplácaní je smiešne. Som presvedčený, že s Ficom sa nikto z ľudí, s ktorými pracoval alebo prišiel do kontaktu nikto nechválil svojou trestnou činnosťou. Fico bol a je len obeťou zlyhania ľudského faktoru. Hovorme o tom, ako za Fica rástla ekonomika a sociálne výhody pre občanov SR. To je jediná progresívna a férová téma. Ja som plne za to, že ak niekto ozaj páchal trestnú činnosť, nech je odsúdený, ale tu niečo veľmi smrdí a všetci to vieme. A vo väzeniach sú aj mnohí iní zadržaní neprávom. Ich rodiny ich doma čakajú a národ sa  krčí či len prizerá a „slušáci “ rehocú a tešia. To je ich úroveň humanity a demokratické hodnoty. Prečo sa tí, ktorí vystupovali na námestiach dnes neozvú k týmto zločinom? Akéže majú svedomie? Kde je ich ľudskosť a empatia? Či ozajsnej pravdy sa boja, a tak zbabelo čušia?! Čo páni herci?

Je neskutočné, že Lučanský, keď títo páni akože „slušáci“ protestovali na námestiach neposlal na nich ani jedno delo, nestrielal do nich, nepoužil ťažkoodencov a tohoto človeka dnes mrzačia vo väzení, navyše neprávom, sa neozývajú!!! Čo sme to za národ, aké máme hodnoty? Hodnoty peňazí, zapredanosti, honbou za slávou a mocou za každú cenu?

Bojím sa napísať, že tu už ide o niečo iné ako hľadanie vinníkov. Tu ide o primitívny a nebezpečný boj medzi oligarchami a ich ľuďmi vo vláde, či aj proti každému, kto bol na dôležitých funkciách. Tu ide o úmyselné prekrývanie vymyslenými kauzami svoje kšefty a zlo-činy. Zákon ide stranou. Presne v takýchto prípadoch končí demokracia!!!

Hnus najhrubšieho zrna však bola odpoveď tej pani na ministerstve, Kolíkovej, ďalej sa nebudem vyjadrovať k jej charakteru, že to, že generál Lučanský mal rozbitú lebku v oblasti nadobočia, kravácanie do mozgu a oko mimo očnej jamky si zavinil sám svojou neopatrnosťou. Neverím tomu dovtedy, kým sa nevyjadrí Lučanský sám. No môže byť ešte väčšie monštrum vo vláde SR? Okrem Matoviča? Ale jemu je odpustené, keďže je psychicky chorý, aj keď mimoriadne pomstychtivý, no vie čo robí. Len ide o to, že to čo robí je mimo morálky a zákonov. To je už na zodpovednosti celej vlády, že to toleruje. Ale bude to asi o zmluve. Kollár si nechá otvorené svoje strediská na Donovaloch, ale ostatné musia byť zatvorené. Aspoň tak znel vtedajší verdikt. No nie je lepšia pozícia, ako byť vo vláde a vďaka tomu zarábať aj na víruse chrípky? Preto Kollár ani nikoho z vlády nekritizuje. Dôležité je, že ide biznis.

Majú ešte Slováci chuť brániť demokraciu? Nechajú sa zastrašovať, klamať a zavádzať aj ďalej?  Robiť zo seba poslušné ovečky a opice? Kde sú hrdinovia, ktorým záleží na demokracii, na pravde na budúcnosti nášho národa? Ozaj už všetci vymreli alebo sa nechali kúpiť? V normálnej demokratickej krajine ak by sa niečo takéto dialo, mala by vláda čestne podať demisiu, nevraviac za iné zlo-činy. U nás s tichou podporou médií táto vláda môže páchať hociaké zločiny, nič sa nedeje.

USA vyhlásia vojnu Rusku? !

20.03.2021

Ani tomu nie je tak dávno ako som uvažoval nad tým, prečo sa Ukrajina musela vyvinúť pomocou USA platených demonštrácii do takého stavu v akom bola a v akom je stále i dnes, aj napriek tomu, že väčšina Ukrajincov má iný názor ako menšina, ktorá tam vládne už 7 rokov. Áno, zničenie demokracie na Ukrajine bolo kľúčové k tomu, aby USA začali vojnu na európskom [...]

Kto zavraždil generála Lučanského?

29.12.2020

Článok blogera, ktorý predpovedal Lučanského smrť sa naplnil. Priznám sa, že som tomu neveril, ale logické myslenie nepopustí. Budem len veľmi krátky. Som zhrozený!!! Všetko zapadá presne podľa správania Kolíkovej, ktorá najprv ponúkla asi štyri verzie jeho údajného zranenia. Následné pochybné vyšetrovanie, ktoré vyznelo absolútne nedôverihodne, pretože sa [...]

Občania druhej kategórie nemajú právo protestovať!

16.11.2020

17. November je odjakživa sviatok študentstva. To, že to mnohí mladí (aj starší) ani nevedia je systémová chyba školstva a zámer médií spraviť z tohto dátumu kapitalistickú propagandu megalománskych rozmerov. Toľko úvod. Od prevratu v roku 1989 prešlo už neuveriteľných 31 rokov. Už len pár rokov chýba, aby tu tento zhubný systém lží, faloše, pretvárok, peňazí, [...]

minister financií, eduard heger

Heger vycestuje do Českej republiky, stretne sa so Zemanom i Babišom

13.04.2021 23:18

S českým premiérom budú spoločne rokovať o vzájomných bilaterálnych vzťahoch.

kalamita, sneh, Kosice, cesta, dopravna situacia

Polícia v Žilinskom kraji upozorňuje na sneženie na viacerých úsekoch

13.04.2021 22:59

Priechod Donovaly je uzavretý pre nákladnú dopravu s dĺžkou nad 10 metrov.

Ide o pravdu, Martin Slosiarik

Slosiarik v Ide o pravdu: Kto je tu premiér? Heger ustupuje Matovičovi

13.04.2021 21:00

Kauza okolo ruskej vakcíny Sputnik V sa politicky zneužíva. „Je otázkou času, kedy sa opäť rozhorí koaličný konflikt,“ povedal v relácii Ide o pravdu sociológ Martin Slosiarik.

Ukrajina Rusko Zelenskyj návšteva Donbas konflikt

Putin na hraniciach Ukrajiny testuje Západ

13.04.2021 20:44

Je to príprava na novú, horúcu fázu vojny? Alebo najmasívnejším sústredením vojsk pri hraniciach Ukrajiny od anexie Krymu a od prepuknutia bojov v Donbase sleduje Kremeľ iné ciele?

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 483687x
Priemerná čítanosť článkov: 6449x

Autor blogu

Kategórie