Založ si blog

Občania druhej kategórie nemajú právo protestovať!

17. November je odjakživa sviatok študentstva. To, že to mnohí mladí (aj starší) ani nevedia je systémová chyba školstva a zámer médií spraviť z tohto dátumu kapitalistickú propagandu megalománskych rozmerov.

Toľko úvod.

Od prevratu v roku 1989 prešlo už neuveriteľných 31 rokov. Už len pár rokov chýba, aby tu tento zhubný systém lží, faloše, pretvárok, peňazí, ekonomickej politickej mafie, zadlžovania, okrádania, korupcie atď. atď. vládol tak dlho ako komunisti po roku 1948. Výsledky a rozdiel týchto systémov nebudem popisovať, to si každý vyhľadá…

Treba si však uvedomiť, že protesty z roku 1989 boli nepovolené. A tak isto v súčasnej dobe sa oháňa vláda tým, že zasiahne, lebo ich nepovolila. Prečo potom neprehodnotia logicky aj demonštrácie z roku 1989 a nepovedia, že ten puč pár ľudí za oponou, ktorí niečo iné vraveli na tribúnach ( naivným mladým a oklamaným ) a iné konali je potom nelegálny? Veď to je to isté.

Áno, je tu nová chrípka. Lenže vidno, že nie je situácia o nič iná ako po iné chrípkové epidémie. Opatrenia sú potrebné niektoré, ale je evidentné, že vláda situáciu zneužíva, aby nedemokraticky obmedzila práva občanov na odpor a vyjadrenie svojho názoru aj verejne. Už je asi zbytočne pripomínať, že v exteriéri je šírenie vírusu omnoho menšie, priam žiadne, pokiaľ sa ovšem ľudia nebozkávajú alebo na seba nepľujú. Ani po demonštrácii 17. 10. sa nikto z demonštrantov nenakazil!!! To je myslím jasný dôkaz.

Až na zlomenú ruku mladého dievčatka, ktoré spadlo z pliec otca po zasiahnutí vodným prúdom z dela, pár modrín, zásahov od gumových projektilov a krvavých rán po pádoch ľudí pred vodným dielom, ktoré sa bez upozornenia vrhlo na občanov SR sa našťastie nič horšie nestalo.

Avšak momentálne je situácia a úroveň vládnych činiteľov taká, že začína rozdeľovať občanov SR na akúsi vyššiu kastu nadľudí a tých druhotriednych, menejcenných, lebo majú svoj názor. Tí druhotriedni sú všetci tí, ktorí sa opovážia mať iný názor alebo hovoria nepohodlnú pravdu. Ja chcem len pripomenúť týmto nadľuďom, že občania SR boli všetci títo, ktorí prišli na demonštráciu proti vláde daňových podvodníkov, notorických klamárov, plagiátorov a jednoduchých, vulgárnych osôb z vlády.

Máte síce právo nás nazývať ako chcete, ale ja verím v rovnosť, a preto Vám pripomínam, že každý, ktorý sa zúčastnil a zúčastní na demonštrácii a je občanom SR je taký istý občan ako aj ostatní. O tom by mala byť demokracia Vážení. A ak tomu tak nie je, nie je to demokracia a taký systém by mal opustiť priestor zdravej spoločnosti. Lebo ako zhubný nádor berie život poctivým ľuďom.

Apropo. „Viete prečo sú mnohí Slováci chudobní? Lebo sú poctiví“.

 

 

 

USA vyhlásia vojnu Rusku? !

20.03.2021

Ani tomu nie je tak dávno ako som uvažoval nad tým, prečo sa Ukrajina musela vyvinúť pomocou USA platených demonštrácii do takého stavu v akom bola a v akom je stále i dnes, aj napriek tomu, že väčšina Ukrajincov má iný názor ako menšina, ktorá tam vládne už 7 rokov. Áno, zničenie demokracie na Ukrajine bolo kľúčové k tomu, aby USA začali vojnu na európskom [...]

Kto zavraždil generála Lučanského?

29.12.2020

Článok blogera, ktorý predpovedal Lučanského smrť sa naplnil. Priznám sa, že som tomu neveril, ale logické myslenie nepopustí. Budem len veľmi krátky. Som zhrozený!!! Všetko zapadá presne podľa správania Kolíkovej, ktorá najprv ponúkla asi štyri verzie jeho údajného zranenia. Následné pochybné vyšetrovanie, ktoré vyznelo absolútne nedôverihodne, pretože sa [...]

Teror vlády pokračuje. Zmrzačený generál.

12.12.2020

Poetické obdobie, ako sa zdá skončilo. Správa, ktorú som si čítal prednedávnom, o zadržaní generála Lučanského ako aj mnohých iných len preto, že vykonávali svoje funkcie a snažili sa tento národ udržať na akej takej úrovni ma znepokojujú, ale očakával som ich. Avšak to, že generála zadržali bez dôkazov, len na základe podozrenia kajúcnikov a vo väzení [...]

minister financií, eduard heger

Heger vycestuje do Českej republiky, stretne sa so Zemanom i Babišom

13.04.2021 23:18

S českým premiérom budú spoločne rokovať o vzájomných bilaterálnych vzťahoch.

kalamita, sneh, Kosice, cesta, dopravna situacia

Polícia v Žilinskom kraji upozorňuje na sneženie na viacerých úsekoch

13.04.2021 22:59

Priechod Donovaly je uzavretý pre nákladnú dopravu s dĺžkou nad 10 metrov.

Ide o pravdu, Martin Slosiarik

Slosiarik v Ide o pravdu: Kto je tu premiér? Heger ustupuje Matovičovi

13.04.2021 21:00

Kauza okolo ruskej vakcíny Sputnik V sa politicky zneužíva. „Je otázkou času, kedy sa opäť rozhorí koaličný konflikt,“ povedal v relácii Ide o pravdu sociológ Martin Slosiarik.

Ukrajina Rusko Zelenskyj návšteva Donbas konflikt

Putin na hraniciach Ukrajiny testuje Západ

13.04.2021 20:44

Je to príprava na novú, horúcu fázu vojny? Alebo najmasívnejším sústredením vojsk pri hraniciach Ukrajiny od anexie Krymu a od prepuknutia bojov v Donbase sleduje Kremeľ iné ciele?

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 483688x
Priemerná čítanosť článkov: 6449x

Autor blogu

Kategórie