Založ si blog

Je Blaha komunista? Kam smeruje Smer?

Strana Smer miery do opozície. To už nie je žiadna novinka, keďže ďalšia rana v podobe priznania sa oligarchu Bašternáka k daňovým podvodom je už definitívna v rámci výsledkov parlamentných volieb, ktoré budú nasledovať. Médiá, opozícia, mimovladky a Kiska sa už o to postarajú. Čo na tom, že opozícia sa stretávala s mafiánmi a má za sebou podozrenia s daňovej kriminality. Veď oni môžu, sú pravičiari a liberáli. Takisto Kiska s poslednými kauzami, ktoré ukázali, že tu máme pozemkovú mafiu. Kiska si chcel privlastniť cudzie pozemky!! Super. A nič sa nedeje. Morálka národa klesá a voličom je už jedno, či volia zločincov. To hovorí za všetko.

Strana Smer však nabrala trend do ľava, a to je ďalší dôvod na jej likvidáciu. Zadarmo cestovné, pre určité skupiny obyvateľstva, zadarmo obedy pre deti z chudobnejších rodín v škole, dovolenky v hodnote 275 euro na našom území pre zamestnancov, ktorí pracujú viac ako dva roky v tej istej firme, atď.

Fico navyše odmietal neodôvodnené prijímanie migrantov z odlišných kultúr nekompatibilných s našou. To je logické. Aj preto musel byť odstránený. Kauza Kuciak teda splnila svoj účel. Aj keď s ňou nemal premier nič spoločné. Na druhej strane však Fico robil veľkú chybu, a to tú, že sa obklopoval ľuďmi, ktorí ho potopili. Možno tušil možno nie, ale skôr naivne veril, že sú čistí. A presne táto naivita mala za následok jeho abdikáciu. Kvôli vypočítavým nanúteným posunom a tlakom z cudzích médií, aj našich a zapredaných novinárov, chŕliacich nenávistné jednofarebné články proti vláde začal robiť Smer hlúposti ako napríklad menovanie nesmeráka Lajčkáka za ministra zahraničných vecí, ktorý sa správal a správa absolútne mimo názorov väčšiny národa a robí to, čo od neho vyžadujú niekde v zahraničí len preto, aby eventuélne postupoval v kariére „európskeho politika“ a aby dostal pochvalu aj od nepriateľov. No národné záujmy sú mu ukradnuté. Hrá rolu šíriteľa genderovského degenerečného štýlu v SR podľa vzoru západnej lobby. Presne takéto osoby sú veľmi nebezpečné pre našu kultúru a identitu. Samozrejme takých ľudí je médiami prezentovaných viac. Sú ich len pár na Slovensku, ale neoblomne diktujú väčšine zdravého jadra národa ako sa stať protinárodnými a hanbiť sa za svoj pôvod a národ. Preto kroky smerom k ľuďom sú skôr v chápaní celostnej strany Smer polovičným populizmom. U opozícii sú všetky kroky populizmom. No, a kedže ľudia sa menia, zmenil sa aj Fico. Tým, že nesplnil sľub o odchode z Bonaparte komplexu, ktorý patril kriminálnikovi Bašternákovi skončí, užako politik na celej čiare.

Ako keby som to nehovoril už od začiatku, že sociálna demokracia je len súčasťou kapitalizmu a predlžuje jeho pôsobenie.

O komunistoch v Smere nemožno preto hovoriť, lebo za prvé tam žiadny nie je, ani Blaha. Ten, ak by bol komunista, tak by dávno zo Smeru vystúpil a smeroval by do KSS, z ktorej vyšiel, pretože len tá kopíruje jeho prezentované názory v praxi, vo svojom programe. Smer nie. Z toho teda vyplýva, že jeho prezentácie na sociálnych sieťach a na blogoch sú len reči a alibizmus? Neviem, nechám to na posúdenie jeho fanúšikov a čitateľov. Blaha v Smere plní teda úlohu okrasného, dôležitého a kvalifikovaného doplnku, ktorý mal a aj má za úlohu odčerpať voličov z ozaj ľavicových a protisystémových strán na Slovensku.

V systéme aký tu teraz máme nie je možné robiť čistú ľavicovú politiku. Preto je Smer ľahko manipulovateľný a ovládaný oligarchiou. O opozícii to však platí dvojnásobne.

A netvrdím zároveň, že KSS by nespolupracovala s oligarchami ak by sa dostala k moci. Spolupracovala by. Celkom určite áno. Na začiatku. Vtedy by totiž odbremenila týchto ľudí od majektu, ktorý nadobudli len pre seba a zároveň by im zoštátnila výrobné prostriedky, teda previedla by ich na štát, čím by zisky z ich firiem, opakujem sa už dvadsiaty krát, šli do štátneho rozpočtu a bolo by možné financovať zdravotníctvo, školstvo aj infraštruktúry oveľa efektívnejšie a bolo by aj z čoho. V rámci spolupráce s podobne zameranými štátmi na rovnoprávnej úrovni.

Po skončení vlády Smeru nás teda čaká skôr  dvakrát horší scenár zaobalený do pekných rečí a prázdnych sľubov z opozície, ak nie ešte niečo horšie. Voľby a ich výsledky sú v dnešnej dobe do značnej miery kontrolované, predurčené a naplánované objednávkou ekonomickych štruktúr.

Médiá a EÚ teda stále plnia úlohu cudzích záujmov. Psychologicky sa zdokonaľujú ako oklamať človeka a usmerňujú, resp. presmerúvajú politiku podľa svojich predstáv s spolu s internetom tvoria spoločenstvá ľudí, odrezaných od svojho pôvodu a kultúry, smerujúciich ešte rýchlejšie a dokonalejšie k zániku. Aj vďaka maskovacej téme a plánom migrácie. Viď Francúzsko, Nemecko, Anglicko a podobne. 

 

 

 

Pellegriniho nemôže už nikto prekonať.

18.03.2020

Pellegrinimu ako novému premiérovi som, priznám sa, takmer vôbec nedôveroval, ale presne v týchto ķrízových časoch som si uvedomil, že je to človek na správnom mieste. Nastupujúci premiér ho nemôže prekonať už len z toho hľadiska ako sa správa. Princ, šašo či kráľ Igor, ako nám ukázal vo svojich preslovoch sa riadi heslom: „podľa seba súdim iných“?! Keď [...]

Pravdivý výklad textu piesne od Tublatanky „Pravda víťazí“.

28.02.2020

Už dlho som som rozmýšľaľ o texte tejto piesni a stále mi tu niečo nesedelo. Nejde ani tak o Maťa Ďurindu. To je skvelý spevák, ale ide o ten text a kontext doby v ktorom bola naspievaná a o čom akože mala hovoriť. Prišiel som však na to, že v rámci kontextu doby je to do určitej miery nepravdivé. Skúsim teda dať na správnu mieru to, čo bolo pomenované a ako by pieseň [...]

S novou vládou opozície príde aj karneval.

13.02.2020

Dlho som podvedome hľadal znaky tejto doby, ktorá sa nás od svetovej strany západnej snaží silou a už aj mocou zničiť. A samozrejme nie len znaky. Myslím, že som charakterizovanie doby a štýlu, ktorý sa na západe presadzuje vďaka privilegovanej menšine a jej morálnemu rozkladu aj pomenoval. Ale o tom neskoršie. No, celkom určite môžeme povedať, že nástroje na zmenu [...]

Belgium New Commission

Šefčovič: EÚ pomôže. So Slovenskom by som nerobil experimenty

04.04.2020 18:40

EÚ podľa Šefčoviča využije každé euro na boj s koronakrízou, na naštartovanie ekonomiky a na zachovaním zamestnanosti.

Vírus / Lekár / Lekári /

Ohrozenie koronavírusom cíti podľa prieskumu 82 percent Slovákov

04.04.2020 17:35

V niektorých preventívnych opatreniach začali ľudia podľa prieskumu poľavovať.

Ide o pravdu, Šoth

Ide o pravdu s prezidentom asociácie súkromných lekárov Mariánom Šóthom

04.04.2020 15:00

Ambulancie v krízovom režime bojujú o prežitie, ako sa to dotkne pacientov? V relácii Ide o pravdu o tom hovorí prezident asociácie súkromných lekárov MUDr. Marián Šóth.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Útok nožom na juhovýchode Francúzska si vyžiadal najmenej dve obete

04.04.2020 13:24

Z predbežného vyšetrovania nateraz vyplýva, že podozrivý je žiadateľom o azyl zo Sudánu.