Založ si blog

Je Blaha komunista? Kam smeruje Smer?

Strana Smer miery do opozície. To už nie je žiadna novinka, keďže ďalšia rana v podobe priznania sa oligarchu Bašternáka k daňovým podvodom je už definitívna v rámci výsledkov parlamentných volieb, ktoré budú nasledovať. Médiá, opozícia, mimovladky a Kiska sa už o to postarajú. Čo na tom, že opozícia sa stretávala s mafiánmi a má za sebou podozrenia s daňovej kriminality. Veď oni môžu, sú pravičiari a liberáli. Takisto Kiska s poslednými kauzami, ktoré ukázali, že tu máme pozemkovú mafiu. Kiska si chcel privlastniť cudzie pozemky!! Super. A nič sa nedeje. Morálka národa klesá a voličom je už jedno, či volia zločincov. To hovorí za všetko.

Strana Smer však nabrala trend do ľava, a to je ďalší dôvod na jej likvidáciu. Zadarmo cestovné, pre určité skupiny obyvateľstva, zadarmo obedy pre deti z chudobnejších rodín v škole, dovolenky v hodnote 275 euro na našom území pre zamestnancov, ktorí pracujú viac ako dva roky v tej istej firme, atď.

Fico navyše odmietal neodôvodnené prijímanie migrantov z odlišných kultúr nekompatibilných s našou. To je logické. Aj preto musel byť odstránený. Kauza Kuciak teda splnila svoj účel. Aj keď s ňou nemal premier nič spoločné. Na druhej strane však Fico robil veľkú chybu, a to tú, že sa obklopoval ľuďmi, ktorí ho potopili. Možno tušil možno nie, ale skôr naivne veril, že sú čistí. A presne táto naivita mala za následok jeho abdikáciu. Kvôli vypočítavým nanúteným posunom a tlakom z cudzích médií, aj našich a zapredaných novinárov, chŕliacich nenávistné jednofarebné články proti vláde začal robiť Smer hlúposti ako napríklad menovanie nesmeráka Lajčkáka za ministra zahraničných vecí, ktorý sa správal a správa absolútne mimo názorov väčšiny národa a robí to, čo od neho vyžadujú niekde v zahraničí len preto, aby eventuélne postupoval v kariére „európskeho politika“ a aby dostal pochvalu aj od nepriateľov. No národné záujmy sú mu ukradnuté. Hrá rolu šíriteľa genderovského degenerečného štýlu v SR podľa vzoru západnej lobby. Presne takéto osoby sú veľmi nebezpečné pre našu kultúru a identitu. Samozrejme takých ľudí je médiami prezentovaných viac. Sú ich len pár na Slovensku, ale neoblomne diktujú väčšine zdravého jadra národa ako sa stať protinárodnými a hanbiť sa za svoj pôvod a národ. Preto kroky smerom k ľuďom sú skôr v chápaní celostnej strany Smer polovičným populizmom. U opozícii sú všetky kroky populizmom. No, a kedže ľudia sa menia, zmenil sa aj Fico. Tým, že nesplnil sľub o odchode z Bonaparte komplexu, ktorý patril kriminálnikovi Bašternákovi skončí, užako politik na celej čiare.

Ako keby som to nehovoril už od začiatku, že sociálna demokracia je len súčasťou kapitalizmu a predlžuje jeho pôsobenie.

O komunistoch v Smere nemožno preto hovoriť, lebo za prvé tam žiadny nie je, ani Blaha. Ten, ak by bol komunista, tak by dávno zo Smeru vystúpil a smeroval by do KSS, z ktorej vyšiel, pretože len tá kopíruje jeho prezentované názory v praxi, vo svojom programe. Smer nie. Z toho teda vyplýva, že jeho prezentácie na sociálnych sieťach a na blogoch sú len reči a alibizmus? Neviem, nechám to na posúdenie jeho fanúšikov a čitateľov. Blaha v Smere plní teda úlohu okrasného, dôležitého a kvalifikovaného doplnku, ktorý mal a aj má za úlohu odčerpať voličov z ozaj ľavicových a protisystémových strán na Slovensku.

V systéme aký tu teraz máme nie je možné robiť čistú ľavicovú politiku. Preto je Smer ľahko manipulovateľný a ovládaný oligarchiou. O opozícii to však platí dvojnásobne.

A netvrdím zároveň, že KSS by nespolupracovala s oligarchami ak by sa dostala k moci. Spolupracovala by. Celkom určite áno. Na začiatku. Vtedy by totiž odbremenila týchto ľudí od majektu, ktorý nadobudli len pre seba a zároveň by im zoštátnila výrobné prostriedky, teda previedla by ich na štát, čím by zisky z ich firiem, opakujem sa už dvadsiaty krát, šli do štátneho rozpočtu a bolo by možné financovať zdravotníctvo, školstvo aj infraštruktúry oveľa efektívnejšie a bolo by aj z čoho. V rámci spolupráce s podobne zameranými štátmi na rovnoprávnej úrovni.

Po skončení vlády Smeru nás teda čaká skôr  dvakrát horší scenár zaobalený do pekných rečí a prázdnych sľubov z opozície, ak nie ešte niečo horšie. Voľby a ich výsledky sú v dnešnej dobe do značnej miery kontrolované, predurčené a naplánované objednávkou ekonomickych štruktúr.

Médiá a EÚ teda stále plnia úlohu cudzích záujmov. Psychologicky sa zdokonaľujú ako oklamať človeka a usmerňujú, resp. presmerúvajú politiku podľa svojich predstáv s spolu s internetom tvoria spoločenstvá ľudí, odrezaných od svojho pôvodu a kultúry, smerujúciich ešte rýchlejšie a dokonalejšie k zániku. Aj vďaka maskovacej téme a plánom migrácie. Viď Francúzsko, Nemecko, Anglicko a podobne. 

 

 

 

7 bolestí (hriechov) slovenských premiérov

14.09.2020

Od vzniku Slovenskej republiky uplynulo už 27 rokov. A ak správne rátam, tak SR mala doteraz sedem premiérov. Vladimír Mečiar, Štefan Moravčík, M. Dzurinda, Robert Fico, I. Radičová, Peter Pelegriny a I. Matovič. Ako otec vlasti ostáva vždy prvý premiér. S tým sa už nič nedá robiť. Mečiar mal ale tú „chybu“, že adekvátne kritizoval spočiatku Západ a NATO, a [...]

Kto podporuje fašistov v Bielorusku?

16.08.2020

V Bielorusku, ako už vieme prebehli voľby prezidenta. Zvíťazil Šani Lukašenko. Aj to vieme. Zvíťazil, ževraj podvodom, aj to už vieme, ale nie je to pravda. Je to opäť lož. Voliči mohli voliť aj opozičnú kandidátku, ale nevolili ju. To je celé. Hlúposti okolo vypnutia internetu deň pred voľbami sú megatrápny antiargument, pretože jeden deň predsa nemôže presvedčiť [...]

Pellegriniho nemôže už nikto prekonať.

18.03.2020

Pellegrinimu ako novému premiérovi som, priznám sa, takmer vôbec nedôveroval, ale presne v týchto ķrízových časoch som si uvedomil, že je to človek na správnom mieste. Nastupujúci premiér ho nemôže prekonať už len z toho hľadiska ako sa správa. Princ, šašo či kráľ Igor, ako nám ukázal vo svojich preslovoch sa riadi heslom: „podľa seba súdim iných“?! Keď [...]

Vírus / Lekár / Sestrička / Pacient /

Na Slovensku pribudlo 131 prípadov nákazy. Testovali 3 443 vzoriek

20.09.2020 10:08

Nákazu prekonalo ďalších 29 pacientov.

migranti / migrant /

Záchranári z lode Alan Kurdi vytiahli zo Stredozemného mora 133 migrantov

20.09.2020 08:52

Do Európy sa cez Stredozemné more od januára tohto roka dostalo viac ako 43-tisíc migrantov.

Irán / vlajka /

USA opäť zaviedli sankcie proti Iránu. Chcú trestať každého, kto ich poruší

20.09.2020 06:37

Spojené štáty jednostranne ohlásili znovuzavedenie sankcií OSN voči Iránu. Kto ich poruší, tomu hrozia odstavením od finančného systému.

SR Bratislava koronavírus DSS zamestnanci testovanie odbery BAX

ONLINE: Briti pritvrdia pokuty, Česi urobili za deň 22-tisíc testov

20.09.2020 06:30, aktualizované: 08:22

Pokuty od tisíc až do 10-tisíc libier budú udeľovať v Británii ľuďom aj firmám, ktoré budú porušovať sprísnené pravidlá v boji proti koronavírusu.