Založ si blog

Protesty bez slušnosti. Úpadok Bratislavy a väčších miest.

Menšina z odnárodených veľkých miest, najmä, bohužiaľ z bratislavských kaviarní sa opäť nudí. Je ozaj nechutné sledovať a počúvať ľudí, ktorí LEN nenávidia bez toho, aby boli čo len trochu objektívni a sebakritickí aj voči tým, ktorí sa za nimi skrývajú a ktorí s nimi vyjadrujú bezargumentačné odôvodnenia svojej nenávisti. Ako sa hovorí, „ty čo si bez viny hoď kameňom“. Navyše, ak niekto z nich čítal bibliu, tak by mal vedieť, že všetky hriechy a krivdy pramenia z celej spoločnosti ako celku. Spoločnosť je zodpovedná za to, ako sa správa každý jednotlivec a určité skupiny ľudí. Sme a ste obrazom svojej úrovne, hodnôt, morálky!!

Navyše sa mi nepáči, ak niekto robí niečo, čomu nerozumie. Je to podobné ako keď sa nejaký remeselník pokúša robiť prácu na ktorú nemá výučný list, teda prax a vedomosti o nej. Vždy to dopadne zle. Napríklad, ak herec či herečka je zároveň niekto iný alebo sa snaží robiť remeslo politika. Politikov volia ľudia v demokratických voľbách, herec sa stáva hercom, či herečkou na základe štúdia na VŠMÚ, poväčšinou.

Samozrejme, ak si niekto niekoho zvolí, a ten robí niečo nezákonné je logické, že sa to ľuďom nepáči, ale ak sa dobre pamätám, tak premiér vždy odvolal ľudí, ktorí porušili zákon a bolo im to preukázané. Niekedy aj pri podozrení po hlasovaní v parlamente. To je parlamentná demokracia.

Navyše dôkazy o deklarovanom vzdelaní nepredložili ani mnohí z opozície. Skúste si apomenúť kto. A samozrejme ak Danko má „plagiát“, v rámci svojho titulu, mal by ho vrátiť. Takisto aj ostatní pri ktorých sa to zistí. No trestný čin to nie je. Vinní sú ale hlavne pedagógovia, pretože oni sú zodpovední za schválenie každej práce. Potom je už otázkou morálky každého, kto vedome alebo nevedeme zneužíva nespravodlivo nadobudnutý titul.

Pri posledných voľbách vyhral jednoznačne Smer, či sa to niekomu páči alebo nie. Opozičné strany získali dovedna len nejaké desatinky percent. To je realita. Dokonca aj KSS získala troch starostov a 60 poslancov. Viac ako OĽANO aj ĽSNS. A to, že niekto nerešpektuje demokratické výsledky volieb, tak to je už na zamyslenie.

Čo ten človek vlastne chce?! Chce anarchiu? Či diktátora? Či puč?! Niečo z toho. Prečo tí slušní ľudia, tak sa nazvali, nevravia nič o tom, že Sulík si dal 16 tisíc eur odmeny, keď bol riaditeľ firmy s odpadkami? A robili sa tam aj iné neslušné prevody fianancií. Ešte horšie.

Prečo títo ľudia nevravia nič o Kiskových podvodoch? Prečo stále klamú, demagogizujú bez kúska objektivity a sebakritiky?

Niektorí ľudia totiž nazývajú veci nesprávnimi menami!!! Oni nie sú slušní. Ak by boli, tak by kritizovali aj týchto ľudí.

No a nad niektorými hercami „politikmi“ sa dá len zaplakať. Sklamali na celej čiare. Neviem ako si chcú budovať meno herca, keď si väčšinu národa len poštvú proti sebe. Veď to nemá logiku. Nebudem radšej menovať, lebo mi je nevoľno z nich. Normálny herec chce šíriť svoje herecké umenie medzi celou spoločnosťou a nie rozdeľovať ľudí na dva tábory. Veď to je proti nemu samotnému.

V demokratickej spoločnosti rozhoduje o tom kto mu bude vládnuť ľud predsa, a nie úzka spoločnosť ľudí, ktorí zneužívajú svoju popularitu, získanú len na základe hereckých rolý či angažmá v divadlách. Navyše vedomosti im ponúkli ozajstní umelci, profesori, z ktorých si však príklad asi nezobrali. Umelec sa odlišuje od neumelca tým, že ne-politikárči a šíri entuziazmus na základe lásky k všetkým ľuďom cez umenie.

Remeslo herca potom mohol získať len ako návod k tomu, aby sa stal populárny a potom hup do politiky. Aj z nedávnej minulosti máme pár smutných príkladov, viď, Nežná revolúcia!! Správne nazvaná, Veľký podvod.

Bohužiaľ to je pri niektorých aj pravda, ako vidíme a počujeme.

Podobne sa rozvratní novinári, zapredaní mimovládkam a cudzím záujmom chovajú aj v Čechách, kde zneužili psychicky chorého syna premiéra za účelom demonštrácií. Aj za týmto je nič iné ako odstránenie človeka a ľudí, ktorí sú proti tomu, aby sa aj k nám dostali moslimskí migranti a rozvrátili, aj, kresťanské hodnoty národa.

Príčiny a ciele migrácie tu nebudem rozoberať, lebo ich mám popísané v predchádzajúcich článkoch. Sú bohu-žiaľ presné. 

No, je evidentne prehľadné mysliacemu človeku, že diktát z EÚ je prefíkane premyslený. Vymysleli si, a aj praktizujú migráciu, aby sa nehovorilo o podstatných problémoch EÚ. Aby sa trepalo len a len o migrantoch. Navyše o zločinoch, ktoré denno denne páchajú po celej Európe sa dozvieme len zriedka, a sú ich stovky každý deň. EÚ a elite, ktorá ich platí zo zákulisia vychádza zatiaľ všetko podľa plánov. Tvoria chaos pomocou zapredancov v národoch a už spomenutej migrácii. Pritom veselo sa zvačšuje korupcia, rozmáha sa rozkrádanie vo veľkom, ale i v malom…väznice sú preplnené a kvitne i tam korupcia a demoralizácia, likvidujú sa právomoci národných parlamentov, platy sa však stále nepriblížujú k tým na západe. Západné korporácie odtiaľto odvádzajú raz toľko zisku ako do nás vlieva Západ cez eurofondy, pričom v Čechách je to až tretina. Rozvracajú stále úspešne jednotu Slovanov, atď, atď.

Dôjde ešte včas niektorým ľuďom, čo sa tu vlastne deje?

7 bolestí (hriechov) slovenských premiérov

14.09.2020

Od vzniku Slovenskej republiky uplynulo už 27 rokov. A ak správne rátam, tak SR mala doteraz sedem premiérov. Vladimír Mečiar, Štefan Moravčík, M. Dzurinda, Robert Fico, I. Radičová, Peter Pelegriny a I. Matovič. Ako otec vlasti ostáva vždy prvý premiér. S tým sa už nič nedá robiť. Mečiar mal ale tú „chybu“, že adekvátne kritizoval spočiatku Západ a NATO, a [...]

Kto podporuje fašistov v Bielorusku?

16.08.2020

V Bielorusku, ako už vieme prebehli voľby prezidenta. Zvíťazil Šani Lukašenko. Aj to vieme. Zvíťazil, ževraj podvodom, aj to už vieme, ale nie je to pravda. Je to opäť lož. Voliči mohli voliť aj opozičnú kandidátku, ale nevolili ju. To je celé. Hlúposti okolo vypnutia internetu deň pred voľbami sú megatrápny antiargument, pretože jeden deň predsa nemôže presvedčiť [...]

Pellegriniho nemôže už nikto prekonať.

18.03.2020

Pellegrinimu ako novému premiérovi som, priznám sa, takmer vôbec nedôveroval, ale presne v týchto ķrízových časoch som si uvedomil, že je to človek na správnom mieste. Nastupujúci premiér ho nemôže prekonať už len z toho hľadiska ako sa správa. Princ, šašo či kráľ Igor, ako nám ukázal vo svojich preslovoch sa riadi heslom: „podľa seba súdim iných“?! Keď [...]

Irán / vlajka /

USA opäť zaviedli sankcie proti Iránu. Chcú trestať každého, kto ich poruší

20.09.2020 06:37

Spojené štáty jednostranne ohlásili znovuzavedenie sankcií OSN voči Iránu. Kto ich poruší, tomu hrozia odstavením od finančného systému.

SR Bratislava koronavírus DSS zamestnanci testovanie odbery BAX

ONLINE: Briti pritvrdia pokuty, Česi urobili za deň 22-tisíc testov

20.09.2020 06:30, aktualizované: 08:22

Pokuty od tisíc až do 10-tisíc libier budú udeľovať v Británii ľuďom aj firmám, ktoré budú porušovať sprísnené pravidlá v boji proti koronavírusu.

igor matovič

Matovič o peniazoch svojej manželky. V Arca Capital nič nemala, v Arca Investments 600-tisíc

19.09.2020 17:00, aktualizované: 19:16

Manželka Igora Matoviča mala peniaze v spoločnosti Arca Investments vo výške 600-tisíc eur a keď sa spoločnosť položí, príde o ne. Matovič to mohol zverejniť už skôr, ale testoval, kto mu verí.

Virus Outbreak Venezuela

Šéf diplomacie USA Pompeo povedal, že venezuelský prezident Maduro by mal odísť

19.09.2020 16:53

Pompeo Madura označil za vodcu, ktorý zničil svoju vlastnú krajinu.