Založ si blog

Kto podporuje fašistov v Bielorusku?

V Bielorusku, ako už vieme prebehli voľby prezidenta. Zvíťazil Šani Lukašenko. Aj to vieme. Zvíťazil, ževraj podvodom, aj to už vieme, ale nie je to pravda. Je to opäť lož. Voliči mohli voliť aj opozičnú kandidátku, ale nevolili ju. To je celé. Hlúposti okolo vypnutia internetu deň pred voľbami sú megatrápny antiargument, pretože jeden deň predsa nemôže presvedčiť voličov opozičnej proamerickej a prozápadnej kandidátky, aby ju jej oklamaní a naivní voliči nevolili.

O čom táto komédia je? Na námestiach mladé dievčatá naťahujú v ruke vlajku, ktorou sa hrdili nacionalistickí fašisti v druhej svetovej vojne. Áno, vidíte dobre. Navyše policajti zatkli pár demonštrantov, a čo zistili? Boli medzi nimi ukrajinskí fašisti s „nádherným“ tetovaním, poľskí nacisti, ako aj pobalstkí nacionalistickí fašisti. Kdeže sa berú takéto nebezpečné deformácie myslenia? Áno. Opäť sú to médiá. Médiá na Ukrajine prakticky pod hlavičkou západného formátu preformátovali myslenie ľudí na nemysliace tvory. ( To isté čaká aj nás v réžii tejto zapredanej vlády). A najľahšie manipulovateľní sú mladí ľudia. S nimi sa dobre pracuje a oni to stále dobre vedia a vedia to využiť.

V Bielorusku je priemerný plat okolo 370 eur. Lenže benzín tam stojí 40 centov. Nájomné za byt 50 v zime a v lete 30 euro. Maslo nejakých 27 centov.  Majú tam bezplatné školstvo, zdravotníctvo. Majú prebytky v potravinárskom priemysle, a tak vyvážajú. Vyrábajú traktory, poľnohospodárske stroje, automobily atď, nemajú  tam zahraničných majiteľov podnikov ako aj strategických, tak aj stredne veľkých. Nemajú tam žiadne vojenské základne NATO. To je ten dôvod, prečo tam organizujú títo gangstri demonštrácie. Len preto!!!

My, na Slovensku sme už boj prehrali. Oni ešte majú šancu. Neviem to iste, ale dúfam že im ich Boh pomôže. Pretože ak nie, stredná a časť východnej Európy sa stane kolóniou a bojiskom proti Rusku, ako  poslednej nezávislej slovanskej krajine, ktorá nie je podriadená západným politickým a ekonomickým oligarchom a ich záujmom.

Hanbím sa za médiá, hanbím sa za ľudí, ktorí nevidia pravdu a je im ukradnutá budúcnosť ich detí a ich národa.

Opäť musím parafrázovať najväčšieho slovenského mysliteľa, bojovníka za slovenský národ, spisovateľa, jazykovedca a politika Ľudevíta Štúra: „Len v jednote so všetkými slovanskými národmi budeme šťastní a slobodní.

Kto túto jednotu podkopáva si myslím domyslí už každý.

Občania druhej kategórie nemajú právo protestovať!

16.11.2020

17. November je odjakživa sviatok študentstva. To, že to mnohí mladí (aj starší) ani nevedia je systémová chyba školstva a zámer médií spraviť z tohto dátumu kapitalistickú propagandu megalománskych rozmerov. Toľko úvod. Od prevratu v roku 1989 prešlo už neuveriteľných 31 rokov. Už len pár rokov chýba, aby tu tento zhubný systém lží, faloše, pretvárok, peňazí, [...]

7 bolestí (hriechov) slovenských premiérov

14.09.2020

Od vzniku Slovenskej republiky uplynulo už 27 rokov. A ak správne rátam, tak SR mala doteraz sedem premiérov. Vladimír Mečiar, Štefan Moravčík, M. Dzurinda, Robert Fico, I. Radičová, Peter Pelegriny a I. Matovič. Ako otec vlasti ostáva vždy prvý premiér. S tým sa už nič nedá robiť. Mečiar mal ale tú „chybu“, že adekvátne kritizoval spočiatku Západ a NATO, a [...]

Pellegriniho nemôže už nikto prekonať.

18.03.2020

Pellegrinimu ako novému premiérovi som, priznám sa, takmer vôbec nedôveroval, ale presne v týchto ķrízových časoch som si uvedomil, že je to človek na správnom mieste. Nastupujúci premiér ho nemôže prekonať už len z toho hľadiska ako sa správa. Princ, šašo či kráľ Igor, ako nám ukázal vo svojich preslovoch sa riadi heslom: „podľa seba súdim iných“?! Keď [...]

Polícia / NAKA /

NAKA zadržala päť osôb, má medzi nimi byť i bývalý šéf kontrarozviedky SIS

24.11.2020 12:06

Vyšetrovateľ vzniesol voči osobám obvinenie pre pokračovací obzvlášť závažný zločin vydierania v súbehu s obzvlášť závažným zločinom legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Valaliky koronavírus testovanie

Koľko strán, toľko epidemiologických plánov. O Slovensku píšu maďarské médiá

24.11.2020 11:44

Podľa našich južných susedov plošné antigénové testovanie nebolo takým veľkým úspechom, ako sa na prvý pohľad zdalo.

Viera Kováčiková

Kováčiková potvrdila odchod z Generálnej prokuratúry i z funkcie prokurátorky

24.11.2020 11:18

Svoj odchod vysvetľuje tým, že chce vyvodiť i zodpovednosť za svoje konanie, keď šla do práce po pozitívnom výsledku testu na Covid-19.

Viedeň / Polícia / Armáda /

Po útokoch vo Viedni platí na Slovensku druhý stupeň teroristického ohrozenia

24.11.2020 10:55

Potvrdil to hovorca ministerstva vnútra s tým, že trestný čin terorizmu voči Slovensku je málo pravdepodobný, no nemožno ho vylúčiť.