Založ si blog

Kto podporuje fašistov v Bielorusku?

V Bielorusku, ako už vieme prebehli voľby prezidenta. Zvíťazil Šani Lukašenko. Aj to vieme. Zvíťazil, ževraj podvodom, aj to už vieme, ale nie je to pravda. Je to opäť lož. Voliči mohli voliť aj opozičnú kandidátku, ale nevolili ju. To je celé. Hlúposti okolo vypnutia internetu deň pred voľbami sú megatrápny antiargument, pretože jeden deň predsa nemôže presvedčiť voličov opozičnej proamerickej a prozápadnej kandidátky, aby ju jej oklamaní a naivní voliči nevolili.

O čom táto komédia je? Na námestiach mladé dievčatá naťahujú v ruke vlajku, ktorou sa hrdili nacionalistickí fašisti v druhej svetovej vojne. Áno, vidíte dobre. Navyše policajti zatkli pár demonštrantov, a čo zistili? Boli medzi nimi ukrajinskí fašisti s „nádherným“ tetovaním, poľskí nacisti, ako aj pobalstkí nacionalistickí fašisti. Kdeže sa berú takéto nebezpečné deformácie myslenia? Áno. Opäť sú to médiá. Médiá na Ukrajine prakticky pod hlavičkou západného formátu preformátovali myslenie ľudí na nemysliace tvory. ( To isté čaká aj nás v réžii tejto zapredanej vlády). A najľahšie manipulovateľní sú mladí ľudia. S nimi sa dobre pracuje a oni to stále dobre vedia a vedia to využiť.

V Bielorusku je priemerný plat okolo 370 eur. Lenže benzín tam stojí 40 centov. Nájomné za byt 50 v zime a v lete 30 euro. Maslo nejakých 27 centov.  Majú tam bezplatné školstvo, zdravotníctvo. Majú prebytky v potravinárskom priemysle, a tak vyvážajú. Vyrábajú traktory, poľnohospodárske stroje, automobily atď, nemajú  tam zahraničných majiteľov podnikov ako aj strategických, tak aj stredne veľkých. Nemajú tam žiadne vojenské základne NATO. To je ten dôvod, prečo tam organizujú títo gangstri demonštrácie. Len preto!!!

My, na Slovensku sme už boj prehrali. Oni ešte majú šancu. Neviem to iste, ale dúfam že im ich Boh pomôže. Pretože ak nie, stredná a časť východnej Európy sa stane kolóniou a bojiskom proti Rusku, ako  poslednej nezávislej slovanskej krajine, ktorá nie je podriadená západným politickým a ekonomickým oligarchom a ich záujmom.

Hanbím sa za médiá, hanbím sa za ľudí, ktorí nevidia pravdu a je im ukradnutá budúcnosť ich detí a ich národa.

Opäť musím parafrázovať najväčšieho slovenského mysliteľa, bojovníka za slovenský národ, spisovateľa, jazykovedca a politika Ľudevíta Štúra: „Len v jednote so všetkými slovanskými národmi budeme šťastní a slobodní.

Kto túto jednotu podkopáva si myslím domyslí už každý.

Seriál „Slovania“ bez Slovanov?

15.04.2021

„Slovania“ bez Slovanov? Určite nikomu neuniklo premiérovanie nového seriálu Bebjaka s názvom Slovania. Ide o ukrajinsko-slovenský seriál. Vynikajúce efekty, vynikajúca dynamika, vynikajúco efektívne spracované scény. Skvelé kostýmy, zaujímaví herci. Avšak je tu jedna, dosť významná disharmónia. Jedna veľmi vážna nezrovnalosť. Keďže ide o [...]

USA vyhlásia vojnu Rusku? !

20.03.2021

Ani tomu nie je tak dávno ako som uvažoval nad tým, prečo sa Ukrajina musela vyvinúť pomocou USA platených demonštrácii do takého stavu v akom bola a v akom je stále i dnes, aj napriek tomu, že väčšina Ukrajincov má iný názor ako menšina, ktorá tam vládne už 7 rokov. Áno, zničenie demokracie na Ukrajine bolo kľúčové k tomu, aby USA začali vojnu na európskom [...]

Kto zavraždil generála Lučanského?

29.12.2020

Článok blogera, ktorý predpovedal Lučanského smrť sa naplnil. Priznám sa, že som tomu neveril, ale logické myslenie nepopustí. Budem len veľmi krátky. Som zhrozený!!! Všetko zapadá presne podľa správania Kolíkovej, ktorá najprv ponúkla asi štyri verzie jeho údajného zranenia. Následné pochybné vyšetrovanie, ktoré vyznelo absolútne nedôverihodne, pretože sa [...]

Vladimír Lengvarský

Smer chce odvolávať Lengvarského, ak do pondelka nevyrieši očkovacie certifikáty

18.05.2021 15:19

Fico povedal, že Slovensko nie je súčasťou dohody okolitých krajín o voľnom cestovaní, pretože nemáme jednotný certifikát.

kajetán kičura

Kičura zostáva vo väzbe, súd zamietol jeho sťažnosť

18.05.2021 14:42, aktualizované: 14:56

Bývalý šéf Správy štátnych hmotných rezerv je vo väzbe od vlaňajšieho apríla.

NAKA Babylon väzba arpáš

Prokurátor podal v kauze Babylon obžalobu na tri osoby

18.05.2021 14:30

Vecou sa bude zaoberať banskobystrické pracovisko Špecializovaného trestného súdu.

počasie tornádo maďarsko vietor

Tornádo vyvracalo v Maďarsku stromy a poškodilo strechy

18.05.2021 14:00

Pri vyčíňaní prírodného živlu nikto neutrpel zranenia.

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 76
Celková čítanosť: 489687x
Priemerná čítanosť článkov: 6443x

Autor blogu

Kategórie