Založ si blog

Rok 2019 bol rokom Ruska. Ako aj celé desiate roky.

Desiate roky skončili. Sú definitívne za nami. Tak isto ako v 20. storočí, tak aj teraz sa niesli bohužiaľ v znamení vojny v Európe. I keď nie až tak tragickej ako vtedy, no o to traumatizujúcejšej vďaka médiám a rýchlosti šírenia lživých správ o konflikte na Ukrajine. Väčšinou ale na tej istej úrovni ako vtedy, keďže väčšina ľudí nevedela ozajstnú pravdu o vojne. Viď články nižšie o konflikte na Ukrajine.

Celkom určite ale treba vyzdvihnúť hrdinský zápas o pravdu Ruskej federácie, ako aj zápas o životy ľudí, ktoré vďaka pripojeniu Krymu Rusko zachránilo pred ukrajinskými banderovcami ako aj na východe Ukrajiny. Za to im patrí neskutočná vďaka!!! Takisto aj boj v Sýrii.

 

Najväčší podiel na biblickom boji Ruska za rovnováhu na planéte nesie najmä Vladimír Putin.

Ten si bez pochyby zaslúži minimálne nobelovu cenu za mier. No aj bez nej všetci vieme, že cene mieru nastolil práve on najvernejší obraz.

No budúcnosť slovanstva  a slobody národov je stále otázna. Vidno to najmä na zradcovskom postoji a správaní niektorých, paradoxne, slovanských národov voči jeho najväčšiemu ochrancovi a bratovi Rusovi.

Tu  myslím netreba pridávať podrobnosti. Všetci poznáme tú vyzdvihovanú menšinu antagonistov a nenávistné osoby v médiách. Ako prostriedok šírenia nenávisti, platených priamo alebo nepriamo mimovládkami a zapredanosťou sa „diablovi“.

Pokus o rozkol je teda stále na programe.

Ostáva to teda všetko na pleciach národov, ako sa s týmto divadlom vysporiadajú a či budú naďalej tlieskať týmto „dobrým a presvedčivým hercom“ alebo ich vypískajú.

No v prvom rade si treba položiť otázku, či už náhodou nie je neskoro a či nie je viac ako polovica národa taký istý ako tí falošní herci. 

Či sa Slovania budú naďalej sami sebe vzďaľovať alebo približovať.

Rusko robilo čo mohlo. Nemožno mu nič zazlievať. Avšak naša benevolencia k zradcom, kriminálnikom, demagógom a janičiarom ostáva naďalej  vážnym problémom pre našu slovanskú aj európsku mierovú budúcnosť. No, konštruktívnu kritiku treba zachovať. Je súčasťou demokracie.

Napriek všetkým krivdám, ktoré západ pácha na Ruskom národe sa stalo Rusko v minulom desaťročí potravinovo  sebestačné, a navyše aj najväčším vývozcom obilia na svete. Výrazne pokročilo na poli vojenskej techniky, najmä vďaka systému  „Avangard“. Tieto hypersonické rakety, letiace 27 krát rýchlejšie ako zvuk prakticky nie sú zostreliteľné a zabezpečujú, vďaka Bohu, pokojný spánok, resp. mali by zabezpečovať pokojný spánok všetkým slušným ľuďom. Realita je však podľa mňa presne opačná. Dobrí ľudia sa trasú, a tí zlí si spinkajú ako v bavlnke. Boh vie čím to je.

Nech je tak či tak, nasledújúce básne posielam ruskému národu, Ruskej federácii a všetkých  ľuďom, ktorí sa v predchádzajúcom desaťročí pričinili o pravdu, mier a o to, aby aj náš doráňaný slovenský duch aspoň dokrýval na prah novej éry dvadsiatych rokov.

Veľké ĎAKUJEM im patrí a šťastný nový rok želám.

 

Ruská duša 2

 

Velebím ťa Rusko. Brat môj.

Ako odrážaš krvavých,

nenávistných papúľ tlamy,

z čiernych hadov šípy jedu.

Zo strany na stranu správnu.

Supie zobáky, hláv hyen…

režú Krista na kríži zas,

solia rany z falošných sĺz…

Cenu životom vrátiť skús.

…Do košiara Štúrov odkaz.

Brat. Rus. Nezabúdaj na nás.

Hynieme v potupe sami.

Rozohnané stádo vlkmi

v rúchu ovčom, faloš v oku.

Dušou mohutná krása plání

krídla „naspiaž“, bozky dlaní.

 

11.1. 2017 KJ.

 

 

 

 

 

7 bolestí (hriechov) slovenských premiérov

14.09.2020

Od vzniku Slovenskej republiky uplynulo už 27 rokov. A ak správne rátam, tak SR mala doteraz sedem premiérov. Vladimír Mečiar, Štefan Moravčík, M. Dzurinda, Robert Fico, I. Radičová, Peter Pelegriny a I. Matovič. Ako otec vlasti ostáva vždy prvý premiér. S tým sa už nič nedá robiť. Mečiar mal ale tú „chybu“, že adekvátne kritizoval spočiatku Západ a NATO, a [...]

Kto podporuje fašistov v Bielorusku?

16.08.2020

V Bielorusku, ako už vieme prebehli voľby prezidenta. Zvíťazil Šani Lukašenko. Aj to vieme. Zvíťazil, ževraj podvodom, aj to už vieme, ale nie je to pravda. Je to opäť lož. Voliči mohli voliť aj opozičnú kandidátku, ale nevolili ju. To je celé. Hlúposti okolo vypnutia internetu deň pred voľbami sú megatrápny antiargument, pretože jeden deň predsa nemôže presvedčiť [...]

Pellegriniho nemôže už nikto prekonať.

18.03.2020

Pellegrinimu ako novému premiérovi som, priznám sa, takmer vôbec nedôveroval, ale presne v týchto ķrízových časoch som si uvedomil, že je to človek na správnom mieste. Nastupujúci premiér ho nemôže prekonať už len z toho hľadiska ako sa správa. Princ, šašo či kráľ Igor, ako nám ukázal vo svojich preslovoch sa riadi heslom: „podľa seba súdim iných“?! Keď [...]

Virus Outbreak Czech Republic

Český minister zdravotníctva Prymula dostal ochranku, prichádzajú mu vyhrážky

26.10.2020 16:08

Okrem vyhrážok sa minister zdravotníctva zaoberá aj ďalším problémom - odchodom z funkcie.

NAKA

Expríslušníka NAKA obvinili z prijímania úplatku i zneužitia právomoci

26.10.2020 15:24

Obvinený, ktorý už v zložkách polície nepôsobí, sa mal trestnej činnosti dopustiť ako príslušník NAKA v rokoch 2016 a 2017.

China US North Korea

Čína testuje milióny ľudí

26.10.2020 14:53

Jeden prípad viedol k testovaniu miliónov ľudí.

testovanie orava matovič

Na Orave a v Bardejove otestovali vyše 140-tisíc ľudí, 5594 bolo infekčných

26.10.2020 13:44, aktualizované: 17:11

Účasť na testovaní bola približne 91 percent z odhadovanej účasti. Najväčšiu mieru infekčnosti medzi testovanými ľuďmi mal okres Tvrdošín.