Založ si blog

Rok 2019 bol rokom Ruska. Ako aj celé desiate roky.

Desiate roky skončili. Sú definitívne za nami. Tak isto ako v 20. storočí, tak aj teraz sa niesli bohužiaľ v znamení vojny v Európe. I keď nie až tak tragickej ako vtedy, no o to traumatizujúcejšej vďaka médiám a rýchlosti šírenia lživých správ o konflikte na Ukrajine. Väčšinou ale na tej istej úrovni ako vtedy, keďže väčšina ľudí nevedela ozajstnú pravdu o vojne. Viď články nižšie o konflikte na Ukrajine.

Celkom určite ale treba vyzdvihnúť hrdinský zápas o pravdu Ruskej federácie, ako aj zápas o životy ľudí, ktoré vďaka pripojeniu Krymu Rusko zachránilo pred ukrajinskými banderovcami ako aj na východe Ukrajiny. Za to im patrí neskutočná vďaka!!! Takisto aj boj v Sýrii.

 

Najväčší podiel na biblickom boji Ruska za rovnováhu na planéte nesie najmä Vladimír Putin.

Ten si bez pochyby zaslúži minimálne nobelovu cenu za mier. No aj bez nej všetci vieme, že cene mieru nastolil práve on najvernejší obraz.

No budúcnosť slovanstva  a slobody národov je stále otázna. Vidno to najmä na zradcovskom postoji a správaní niektorých, paradoxne, slovanských národov voči jeho najväčšiemu ochrancovi a bratovi Rusovi.

Tu  myslím netreba pridávať podrobnosti. Všetci poznáme tú vyzdvihovanú menšinu antagonistov a nenávistné osoby v médiách. Ako prostriedok šírenia nenávisti, platených priamo alebo nepriamo mimovládkami a zapredanosťou sa „diablovi“.

Pokus o rozkol je teda stále na programe.

Ostáva to teda všetko na pleciach národov, ako sa s týmto divadlom vysporiadajú a či budú naďalej tlieskať týmto „dobrým a presvedčivým hercom“ alebo ich vypískajú.

No v prvom rade si treba položiť otázku, či už náhodou nie je neskoro a či nie je viac ako polovica národa taký istý ako tí falošní herci. 

Či sa Slovania budú naďalej sami sebe vzďaľovať alebo približovať.

Rusko robilo čo mohlo. Nemožno mu nič zazlievať. Avšak naša benevolencia k zradcom, kriminálnikom, demagógom a janičiarom ostáva naďalej  vážnym problémom pre našu slovanskú aj európsku mierovú budúcnosť. No, konštruktívnu kritiku treba zachovať. Je súčasťou demokracie.

Napriek všetkým krivdám, ktoré západ pácha na Ruskom národe sa stalo Rusko v minulom desaťročí potravinovo  sebestačné, a navyše aj najväčším vývozcom obilia na svete. Výrazne pokročilo na poli vojenskej techniky, najmä vďaka systému  „Avangard“. Tieto hypersonické rakety, letiace 27 krát rýchlejšie ako zvuk prakticky nie sú zostreliteľné a zabezpečujú, vďaka Bohu, pokojný spánok, resp. mali by zabezpečovať pokojný spánok všetkým slušným ľuďom. Realita je však podľa mňa presne opačná. Dobrí ľudia sa trasú, a tí zlí si spinkajú ako v bavlnke. Boh vie čím to je.

Nech je tak či tak, nasledújúce básne posielam ruskému národu, Ruskej federácii a všetkých  ľuďom, ktorí sa v predchádzajúcom desaťročí pričinili o pravdu, mier a o to, aby aj náš doráňaný slovenský duch aspoň dokrýval na prah novej éry dvadsiatych rokov.

Veľké ĎAKUJEM im patrí a šťastný nový rok želám.

 

Ruská duša 2

 

Velebím ťa Rusko. Brat môj.

Ako odrážaš krvavých,

nenávistných papúľ tlamy,

z čiernych hadov šípy jedu.

Zo strany na stranu správnu.

Supie zobáky, hláv hyen…

režú Krista na kríži zas,

solia rany z falošných sĺz…

Cenu životom vrátiť skús.

…Do košiara Štúrov odkaz.

Brat. Rus. Nezabúdaj na nás.

Hynieme v potupe sami.

Rozohnané stádo vlkmi

v rúchu ovčom, faloš v oku.

Dušou mohutná krása plání

krídla „naspiaž“, bozky dlaní.

 

11.1. 2017 KJ.

 

 

 

 

 

Seriál „Slovania“ bez Slovanov?

15.04.2021

„Slovania“ bez Slovanov? Určite nikomu neuniklo premiérovanie nového seriálu Bebjaka s názvom Slovania. Ide o ukrajinsko-slovenský seriál. Vynikajúce efekty, vynikajúca dynamika, vynikajúco efektívne spracované scény. Skvelé kostýmy, zaujímaví herci. Avšak je tu jedna, dosť významná disharmónia. Jedna veľmi vážna nezrovnalosť. Keďže ide o [...]

USA vyhlásia vojnu Rusku? !

20.03.2021

Ani tomu nie je tak dávno ako som uvažoval nad tým, prečo sa Ukrajina musela vyvinúť pomocou USA platených demonštrácii do takého stavu v akom bola a v akom je stále i dnes, aj napriek tomu, že väčšina Ukrajincov má iný názor ako menšina, ktorá tam vládne už 7 rokov. Áno, zničenie demokracie na Ukrajine bolo kľúčové k tomu, aby USA začali vojnu na európskom [...]

Kto zavraždil generála Lučanského?

29.12.2020

Článok blogera, ktorý predpovedal Lučanského smrť sa naplnil. Priznám sa, že som tomu neveril, ale logické myslenie nepopustí. Budem len veľmi krátky. Som zhrozený!!! Všetko zapadá presne podľa správania Kolíkovej, ktorá najprv ponúkla asi štyri verzie jeho údajného zranenia. Následné pochybné vyšetrovanie, ktoré vyznelo absolútne nedôverihodne, pretože sa [...]

Dušan Kováčik, zadržanie, NAKA

Bývalý špeciálny prokurátor Kováčik zostáva naďalej vo väzbe

18.05.2021 16:54

Najvyšší súd zamietol jeho sťažnosť voči rozhodnutiu Špecializovaného trestného súdu.

polícia, policajné auto, policajti

Polícia rozložila gang prevádzačov, ktorí nelegálne zamestnávali cudzincov

18.05.2021 16:20

Štyrom ženám a štyrom mužom vo veku od 32 do 50 rokov hrozí trest odňatia slobody na dva až osem rokov.

Vladimír Lengvarský

Smer chce odvolávať Lengvarského, ak do pondelka nevyrieši očkovacie certifikáty

18.05.2021 15:19, aktualizované: 16:01

Fico povedal, že Slovensko nie je súčasťou dohody okolitých krajín o voľnom cestovaní, pretože nemáme jednotný certifikát.

kajetán kičura

Kičura zostáva vo väzbe, súd zamietol jeho sťažnosť

18.05.2021 14:42, aktualizované: 14:56

Bývalý šéf Správy štátnych hmotných rezerv je vo väzbe od vlaňajšieho apríla.

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 76
Celková čítanosť: 489708x
Priemerná čítanosť článkov: 6444x

Autor blogu

Kategórie