Založ si blog

Slovenský duch (Elán) je mŕtvy.

Slovenský národ, resp. ľudia v spoločenstve a na priestranstve súčasnej SR zažili aj ťažšie odbobia svojej existencie aké máme dnes, to je aj priemerne informovanému človeku z dejepisu dobre známe, ale duch aj napriek tým ťažkým časom útlaku zo strany Uhorska, tureckých nájazdov, anarchie počas stredoveku, fašistického Nemecka a jeho rabstvu na slovanských územiach nikdy nezažil niečo obdobné ako dnes. Umieranie ducha národa. Šialenstvo, ktoré je dnes nadstavené na osi migranti alebo MY má príčiny rôzne. O nich som sa vyjadril už dosť a nedubem ich opakovať. Spomeniem len sexuálny podtón, skrytý za “ humánne “ demagógie a sugestívne frázy. Vychádza to z toho najprimitínšieho pudu človeka, pri ktorom sa prestáva taký jedinec racionálne a zodpovedne správať. Takých jedincov máme dosť v rôznych politických stranách, spolkoch, medzi mediálne známymi osobami pôsobiacimi denno denne deštruktívne na psychiku Slovákov aj medzi hercami – politikmi.

Pravda a slobodný názor začínajú byť nedostatkovým tovarom, a to je dôkaz o tom,  že demokracia v našom spoločensko-politickom systéme nie je!!!

Ďalším dôkazom o “ diktatúre a úsmevom, resp. úškrnom “ je aj gradácia cenzúry!!! Spomeniem len cenzurovanie nového hitu od skupiny Elán. Je neuveriteľné, že skupina, ktorá vypredala Carnegie hall v USA či zaplnila Letenskú plán v Prahe a predala okolo 5 miliónov nosičov je ignorovaná slovenskými médiami. Jej pieseň “ Bulvárne krysy “ je navyše o aktuálne najproblematickejšej téme, o novinároch a ich beztrestnosti v rámci klamania, urážania, ohovárania, rýpania sa v sukromí či zavádzania v našej spoločnosti. Pieseň je navyše mimoriadne kvalitná čo do hudby, textu aj celkového spracovania a spolu s nadčasovým videoklipom zachytáva súčasnú realitu v jej prapodstate. Odhaľuje nám ten najväčší problém dneška. Bulvár. Ten zasahuje svojou falošnou tvárou a zapredanosťou výrazne do myslenia ľudí. Deformuje ho, píše za zrkadlom so stovkami eur na stole hocičo a v hocijakej forme a obsahu, len aby ovplyvňoval politické dianie na Slovensku smerom k zániku, amorálnostiam a viedol spoločnosť do chaosu v ktorom sa najlepšie loví kapitalistom, oligarchom a zahraničným mimovládkam. Tie navyše fungujú tak, že sú akýmsi korupčným nástrojom pri zmenách systémov a pri výmene politikov, nie pre blaho vlastných národov. Ale majú takú silu, že dokážu presvedčiť o svojej lži.

Často zaobalujú hov.ná do krásnych obalov, namaľovaných, trblietajúcich sa a dobre znejúcich. Tie potom zaplavujú  smradom národ a rozožierajú ho zvnútra. A niektorí ľudia takýmto osobám sami pritom aj tlieskajú.

Cenzúra však nie je len v tomto prípade. Cenzurujú sa aj iní umelci, osoby, osobnosti v tv, ako aj v rádiách či ľudia na sociálnych sieťach.

Však hlavnou úlohou ostáva zistiť, čo je hnacím motorom týchto deštrukčných počinov ľudí, ktorí za tým všetkým stoja. Je to viera Soroša, že ak sa celý svet pomieša a nebudú už vlastne národy, viery, odlišné rasy a národnosti, tak nebudú ani vojny? Čo je absolútny omyl.

Či sú za tým peniaze? Či spomenutý sexuálny podtón?

Jednofarebný svet so sedemdesiatimi pohlaviami? Naozaj to chceme? A vládu chorých ľudí túžiacich len po moci a peniazoch?

Duch národa je aj skupina Elán. Stačí si vypočuť len nový album. V ňom sa skrýva. Dovoľte mu prosím slovenské médiá žiť. Alebo už nie ste slovenské?

Občania druhej kategórie nemajú právo protestovať!

16.11.2020

17. November je odjakživa sviatok študentstva. To, že to mnohí mladí (aj starší) ani nevedia je systémová chyba školstva a zámer médií spraviť z tohto dátumu kapitalistickú propagandu megalománskych rozmerov. Toľko úvod. Od prevratu v roku 1989 prešlo už neuveriteľných 31 rokov. Už len pár rokov chýba, aby tu tento zhubný systém lží, faloše, pretvárok, peňazí, [...]

7 bolestí (hriechov) slovenských premiérov

14.09.2020

Od vzniku Slovenskej republiky uplynulo už 27 rokov. A ak správne rátam, tak SR mala doteraz sedem premiérov. Vladimír Mečiar, Štefan Moravčík, M. Dzurinda, Robert Fico, I. Radičová, Peter Pelegriny a I. Matovič. Ako otec vlasti ostáva vždy prvý premiér. S tým sa už nič nedá robiť. Mečiar mal ale tú „chybu“, že adekvátne kritizoval spočiatku Západ a NATO, a [...]

Kto podporuje fašistov v Bielorusku?

16.08.2020

V Bielorusku, ako už vieme prebehli voľby prezidenta. Zvíťazil Šani Lukašenko. Aj to vieme. Zvíťazil, ževraj podvodom, aj to už vieme, ale nie je to pravda. Je to opäť lož. Voliči mohli voliť aj opozičnú kandidátku, ale nevolili ju. To je celé. Hlúposti okolo vypnutia internetu deň pred voľbami sú megatrápny antiargument, pretože jeden deň predsa nemôže presvedčiť [...]

November 89 / Igor Matovič /

Matovičovým statusom s fotografiou hákového kríža sa má zaoberať polícia

24.11.2020 12:36

Autor príspevku sa podľa asistenta poslanca Rašiho Martina Dorčáka dopustil trestného činu rozširovania extrémistického materiálu.

Polícia / NAKA /

NAKA zadržala päť osôb, má medzi nimi byť i bývalý šéf kontrarozviedky SIS

24.11.2020 12:06

Vyšetrovateľ vzniesol voči osobám obvinenie pre pokračovací obzvlášť závažný zločin vydierania v súbehu s obzvlášť závažným zločinom legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Valaliky koronavírus testovanie

Koľko strán, toľko epidemiologických plánov. O Slovensku píšu maďarské médiá

24.11.2020 11:44

Podľa našich južných susedov plošné antigénové testovanie nebolo takým veľkým úspechom, ako sa na prvý pohľad zdalo.

Viera Kováčiková

Kováčiková potvrdila odchod z Generálnej prokuratúry i z funkcie prokurátorky

24.11.2020 11:18

Svoj odchod vysvetľuje tým, že chce vyvodiť i zodpovednosť za svoje konanie, keď šla do práce po pozitívnom výsledku testu na Covid-19.