Pellegriniho nemôže už nikto prekonať.

18. marca 2020, karolmalina, Nezaradené

Pellegrinimu ako novému premiérovi som, priznám sa, takmer vôbec nedôveroval, ale presne v týchto ķrízových časoch som si uvedomil, že je to človek na správnom mieste.

Nastupujúci premiér ho nemôže prekonať už len z toho hľadiska ako sa správa. Princ, šašo či kráľ Igor, ako nám ukázal vo svojich preslovoch sa riadi heslom: „podľa seba súdim iných“?! Keď nazval odchádzajúcu, demokraticky zvolenú vládu Smeru, SNS a ostatných ako mafiu.

Smiešnosmutné mi to pripadalo už len preto, lebo je verejne známy sociálny status mnohých predsedov strán, ktoré budú na Slovensku vládnuť. Strana Za ľudí má za predsedu daňového podvodníka, strana OĽANO rovnako a Kollár nejasnú minulosť po boku mafiánov, i keď s dobrými niektorými názormi. No v takejto koalícii to asi nebude ani za mak platné.

Preto, ak sa niektorí čitatelia zamyslia vyznie extrémne paradoxne zistenie, že jačiaci politici-herci, nespokojní spoluobčania a iní hľadali akúsi slušnosť, no nevadia im tieto závažné skutočnosti, ktoré sú pravdivé a aj verejne proklamované.

Pravdivo teda musí vyznieť veta, že vláda mafiánov a ľudí s kriminálnymi deliktami si občania SR zvolili a chcú aby vládli. No nazdar.

Ľudia, o ktorých sa verejne vie, že nie sú čistí pred zákonom. To tu na Slovensku ešte nebolo. Toto je tá zmena, toto sú tí „páni slušáci“.

Taktiežje zaujímavé zistenie, že väzni volili najviac PS  a OĽANO a takisto aj ľudia vo veľkých mestách. Vidíte tú paralelu? Upozorňujem, že nechcem sa dotknúť voličov veľkých miest, len uvádzam fakty. Nič, len reálne fakty, ktoré bohužiaľ čo to hovoria o úrovni morálky a všeobecného názorového smerovania našich spoluobčanov.

Nie je náhodou dobré namiesto nadávania na napísanie týchto faktov sa zamyslieť nad príčinou tohto smutného stavu? Prečo to tak je?

Ďalším veľkým problémom je ministerstvo obrany, kde je osoba nenávidiaca Ruský národ a slepo sa strkajúca do istého otvoru NATO a západu, ktorý sa prejavil tak ako sa prejavil neľudsky v tejto ťažkej dobe koronavírusu a kritizoval zatváranie a kontrolovanie hraníc zvrchovaných štátov EÚ. Či zadržanie rúšok v Nemecku pre slovenských občanov? Ešte stále mnohí nepochopili o čo západu ide? Ja som to pochopil už dávno, pred vyše dvadsiatimi rokmi. Skúste porozmýšľať nad tým a zahoďte predsudky a vieru v mediálne lži.  Západu ide presne o to o čo išlo Hitlerovi. Pripojenie si našeho územia a pozbavenie zákonodarnej moci.

Nie sme už tak ďaleko od toho. O chvíľu budeme ako v štúrovských časoch, keď sa ocitneme bez svojho štátu ako súčasť EÚ.

Západ má len iné taktiky. Nič viac a nič menej.

I keď sa akoby zázrakom a vďaka možno aj božskej prozreteľnosti neuskutočnil ten najhorší možný scenár volieb, ale aj napriek tomu je osoba Nagya veľmi nebezpečná a môže len vyostriť vzťahy medzi nami a rovnakým slovanským bratským národom Rusov. Jeho rusofóbia je verejne známa.

Ďalším problémom vo vláde bude ministerka spravodlivosti vyšlá z mimovládok a zo strany daňového podvodníka Kisku. Ako už môže hájiť niekto spravodlivosť, keď je v strane takejto osoby?! No a ako čerešnička na torte vyznie fakt, že ministrom školstva bude gay. Takýto človek nemôže mať žiadnu autoritu u väčšiny zamestnancov školstva. Na Slovensku nie.

Od budúceho premiéra neočakávam nič, čo by zlepšilo atmosféru na Slovensku smerom k lepšej, sociálnej a hospodárskej úrovni SR, či zvýšenie reálnych príjmov občanov SR. Očakávam od neho len primitívne a vulgárne bezargumetové napádanie polovičky Slovákov.

Jediná nádej pre SR je ten zdravý genofond názorov Kollára, ktorý ale s veľkou pravdepodobnosťou pod tlakom západu a Matoviča zmäkne.

Takže na záver by som sa chcel veľmi poďakovať pánovi premiérovi Pellegrínimu za jeho hrdinské nasadenie v čase súčasnej zdravotnej krízy. Ukázali ste pán premiér, že okrem srdca máte aj svedomie a morálku na úrovni, ktorú táto nastupujúca vláda nikdy neprekročí.

Obrovské ďakujem, a Slovákom želám všetko dobré a hlavne skúsme si chrániť nášho ducha Slovenského, ktorého nám chcú títo otroci peňazí a moci zobrať. A nielen jeho!!!