Založ si blog

„Zem plače“

Dehonestácia pravdy v našej spoločnosti je znakom úpadku mravnosti. Je to stav,  keď úzka skupina ľudí,  zapredaných za ten pomyselný judášov groš dostáva spoločnosť na tú najnižšiu možnú úroveň.

  Dá sa dokonca aj tvrdiť, že vojna je vyšší stav uvedomenia,  pretože je dôkazom stretu so skupinou,  ktorá si pravdu uvedomuje do takej miery,  že v rámci zachovania rodu,  národa a hodnôt je donútená bojovať.

Stav v spoločnosti,  kde ľudia veria lžiam je mimoriadne nebezpečný. Tento stav tu máme do veľkej miery v súčastnej dobe.

Jednotlivci,  skupiny,  strany zodpovedné za zachovanie rodu,  národa,  jeho hodnôt a kultúry sa v takomto prípade angažujú a bohužiaľ nastáva konflit.

Úlohou v dnešnej dobe je však predísť takémuto variantu riešenia problémov a presvedčiť ľudí v to,  aby prestali veriť lžiam aj bez vojny. Je to ale mimoriadne náročná úloha.

Strany snažiace sa o zvýšenie morálneho kreditu spoločnosti sú médiami zatlačené do úzadia. Napríklad KSS,  Vzdor a iné,  ozaj ľavicové strany.

Je tu aj problém deformácie ľavicového zmýšľania. Vychádza hlavne z glogalizačných tendencií zo západnej Európy v rámci nezmyselného neomarxizmu. Tzv. „multy kulty“ je ten najhorší variant „ne-riešenia“ sociálnych a spoločenských problémov. Je to zastierací postup ako futuristicky „nakopnúť“ západnú znudenú spoločnosť. Zároveň aj ako zbraň namierenú proti sebe a iným národom.

Ako príklad šírenia prevzatých lží môžem len uviesť zinscenovanie chemických útokov,  akože vládnucej strany v Sírii proti vlastným obyvateľom. Ďalej šírenie klamstiev okolo neexistujúceho masového dopingu v ruskom športe. Pritom ukrajinské škandály s dopingom MOV ani len neriešila. Nevraviac o tom,  že aj v iných štátoch boli preukázané dopingové aféry.

Západ neustále len provokuje a krivdí nielen Rusku. Snaha vyprovokovať Rusov je evidentné.

Heslami o mieri v južnej Kórei je viac ako divné,  ak sa pozrieme ako sa správaju k zamestnanncom v cudzích krajinách. KĽDR pritom nikoho nikdy bezdôvodne,  narozdiel od USA nenapadla.

Návrat k hitlerovským olympiádam je smutná udalosť. Za to však športovci a ani organizátori nemôžu.

Nedovoľme pár spolitizovaným ľuďom pokaziť svetu radosť zo športu.

Fandím demonštráciám pred RTVS.

Smutné je,  že ľudia sú už tak klamaní,  že nevedia a nevidia ako sa s nimi klérus zahráva. Obviňujeme vždy len tých okolo nás,  ktorí za to,  na akú nízku hodnotovú,  sociálnu a morálnu úroveň nemôžu. Vlastne môžu,  pozerajú a počúvajú tých,  ktorí ich klamú.

Spravme si svet ozajstný nie len virtuálny z telky. Započúvajme sa do zeme,  ktorú nám politici pomaličky rozpredávajú cudzincom a oligarchom.

Je smiešne ako médiá učia k nenávisti k Rusku,  demagogizujú a klamú v spravodajstve a pritom produkujú relácie o ľudovej tvorbe,  ale v západnom štýle superstar. Ako otravujú a ohlupujú národ lacnými seriálmi a neskutočne hlúpimi spolitizovanými filmami,  ktoré aj financujú. Ako na Jednotke nedávajú počas dňa slovenskú tvorbu,  ale západnú. Ako sa opičia po západnej amorálke a štýle,  ako nevidia tie dva milióny exekúcií,  ako nerieši spoločnosť sfetovaných mladých ľudí, bezdomovectvo,  kriminalitu a prázdnotu ducha,  atď atď.

Naša zem nespieva, ale plače.

 

 

 

 

 

Voľby, alias Cirkus Humberto a hry pre naivných.

06.11.2017

Slováci sú múdri ľudia. Toho názoru som stále. Avšak inteligencia ako taká je, bohužiaľ, zlučiteľná s naivitou a masovou propagandou vymývania mozgov národa cez médiá. Dosť morbídna viac »

Cynická obluda.

22.07.2017

Politici na Vás kašlú, kašlite aj Vy na nich. Nenechajte si pokaziť aspoň leto, i keď atmosféra u nás stále hustne, zo známych príčin, ktoré tu rozoberajú mnohí vnímaví ľudia, blogeri. viac »

Ako Smer mení smer. Ako hlasovali strany za vyslanie vojakov.

07.02.2017

Len pred pár dňami som mohol vidieť zoznam hlasovania za vyslanie vojakov do Litvy a nestačil som sa čudovať. Nikto v strane Smer nehlasoval proti vyslaniu, ba dokonca ani samým sebou vykričaný viac »

Prostitútka, prostitúcia

21 pracovníkov Červeného kríža si platilo za sexuálne služby

24.02.2018 20:05

Kódex správania MVČK od roku 2006 výslovne zakazuje svojim pracovníkom platenie za sexuálne služby.

počasie, leto, teplo, horúčavy,

Najväčší nárast teplôt hrozí v najbližších desaťročiach Viedni či Prahe

24.02.2018 19:45

Obyvatelia európskych veľkomiest sa podľa vedcov majú pripraviť na častejšie suchá, ničivejšie záplavy a podstatne vyššie teploty počas letných horúčav.

archeológ, egypt, níl, objav, pohrebisko

V Egypte odkryli staroveké pohrebisko s desiatkami sarkofágov

24.02.2018 19:24

Archeologický prieskum v púštnej oblasti Túna Al-Gabal je ešte len na začiatku a práce v tejto lokalite potrvajú najmenej päť rokov.

macedónsko, grécko, leticko, alexander, skopje

Macedónsko odstránilo pre spor s Gréckom z názvu letiska meno Alexandra Macedónskeho

24.02.2018 18:52

Ide o gesto dobrej vôle voči susednému Grécku.

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 59
Celková čítanosť: 219713x
Priemerná čítanosť článkov: 3724x

Autor blogu

Kategórie