Založ si blog

„Zem plače“

Dehonestácia pravdy v našej spoločnosti je znakom úpadku mravnosti. Je to stav,  keď úzka skupina ľudí,  zapredaných za ten pomyselný judášov groš dostáva spoločnosť na tú najnižšiu možnú úroveň.

  Dá sa dokonca aj tvrdiť, že vojna je vyšší stav uvedomenia,  pretože je dôkazom stretu so skupinou,  ktorá si pravdu uvedomuje do takej miery,  že v rámci zachovania rodu,  národa a hodnôt je donútená bojovať.

Stav v spoločnosti,  kde ľudia veria lžiam je mimoriadne nebezpečný. Tento stav tu máme do veľkej miery v súčastnej dobe.

Jednotlivci,  skupiny,  strany zodpovedné za zachovanie rodu,  národa,  jeho hodnôt a kultúry sa v takomto prípade angažujú a bohužiaľ nastáva konflit.

Úlohou v dnešnej dobe je však predísť takémuto variantu riešenia problémov a presvedčiť ľudí v to,  aby prestali veriť lžiam aj bez vojny. Je to ale mimoriadne náročná úloha.

Strany snažiace sa o zvýšenie morálneho kreditu spoločnosti sú médiami zatlačené do úzadia. Napríklad KSS,  Vzdor a iné,  ozaj ľavicové strany.

Je tu aj problém deformácie ľavicového zmýšľania. Vychádza hlavne z glogalizačných tendencií zo západnej Európy v rámci nezmyselného neomarxizmu. Tzv. „multy kulty“ je ten najhorší variant „ne-riešenia“ sociálnych a spoločenských problémov. Je to zastierací postup ako futuristicky „nakopnúť“ západnú znudenú spoločnosť. Zároveň aj ako zbraň namierenú proti sebe a iným národom.

Ako príklad šírenia prevzatých lží môžem len uviesť zinscenovanie chemických útokov,  akože vládnucej strany v Sírii proti vlastným obyvateľom. Ďalej šírenie klamstiev okolo neexistujúceho masového dopingu v ruskom športe. Pritom ukrajinské škandály s dopingom MOV ani len neriešila. Nevraviac o tom,  že aj v iných štátoch boli preukázané dopingové aféry.

Západ neustále len provokuje a krivdí nielen Rusku. Snaha vyprovokovať Rusov je evidentná.

Heslami o mieri v južnej Kórei je viac ako divné,  ak sa pozrieme ako sa správaju k zamestnanncom v cudzích krajinách. KĽDR pritom nikoho nikdy bezdôvodne,  narozdiel od USA nenapadla.

Návrat k hitlerovským olympiádam je smutná udalosť. Za to však športovci a ani organizátori nemôžu.

Nedovoľme pár spolitizovaným ľuďom pokaziť svetu radosť zo športu.

Fandím demonštráciám pred RTVS a proti NATO.

Smutné je,  že ľudia sú už tak klamaní,  že nevedia a nevidia ako sa s nimi klérus zahráva. Obviňujeme vždy len tých okolo nás,  ktorí za to,  na akú nízku hodnotovú,  sociálnu a morálnu úroveň klesli nemôžu. Vlastne môžu,  pozerajú a počúvajú tých,  ktorí ich klamú.

Spravme si svet ozajstný nie len virtuálny z telky. Započúvajme sa do zeme,  ktorú nám politici pomaličky rozpredávajú cudzincom a oligarchom.

Je smiešne ako médiá učia k nenávisti k Rusku,  demagogizujú a klamú v spravodajstve a pritom produkujú relácie o ľudovej tvorbe,  ale v západnom štýle superstar. Ako otravujú a ohlupujú národ lacnými seriálmi a neskutočne hlúpymi spolitizovanými filmami,  ktoré aj financujú. Ako na Jednotke nedávajú počas dňa slovenskú tvorbu,  ale západnú. Ako sa opičia po západnej amorálke a štýle,  ako nevidia tie dva milióny exekúcií,  ako nerieši spoločnosť sfetovaných mladých ľudí, bezdomovectvo,  kriminalitu, korupciu a prázdnotu ducha,  atď atď.

Naša zem nespieva, ale plače.

 

 

 

 

 

Najväčší Slovák.

01.01.2019

V štátnej televízii, ako mnohí iste už viete, prebehlo hlasovanie v "súťaži" Najväčší Slovák". Nie je ani tak prekvapujúce, že prebrali túto súťaž zo západu, ale skôr to, kto bude, viac »

Protesty bez slušnosti. Úpadok Bratislavy a väčších miest.

16.11.2018

Menšina z odnárodených veľkých miest, najmä, bohužiaľ z bratislavských kaviarní sa opäť nudí. Je ozaj nechutné sledovať a počúvať ľudí, ktorí LEN nenávidia bez toho, aby boli čo viac »

Je Blaha komunista? Kam smeruje Smer?

10.11.2018

Strana Smer miery do opozície. To už nie je žiadna novinka, keďže ďalšia rana v podobe priznania sa oligarchu Bašternáka k daňovým podvodom je už definitívna v rámci výsledkov parlamentných viac »

Tesla 3 - brzdy

Do Európy prichádza 'lacná' Tesla Model 3. Bude za 58 800 eur

22.01.2019 08:00

Sedan strednej triedy je pre firmu kľúčovým projektom, výrobca luxusných elektromobilov sa s týmto autom snaží osloviť masový trh.

Davos, Svetové ekonomické fórum

VIDEO: Boháči valcujú chudobných. Svet sa rúti do ekonomickej priespasti

22.01.2019 08:00

Osem najbohatších ľudí sveta vlastní toľko, čo polovica najchudobnejších ľudí sveta a táto nerovnosť sa neustále zväčšuje.

kerčský prieliv

Požiar lodí pri Kerčskom prielive má možno až 20 obetí

22.01.2019 07:43

Požiar, ktorý zrejme vypukol pri prečerpávaní paliva z jednej lode na druhú, sa stále nepodarilo uhasiť.

británia, severné írsko, londonderry, auto, výbuch, explózia, útok, teroristi

Štyroch mužov zadržaných po výbuchu nálože v Londonderry prepustili

22.01.2019 06:35

Nálož bola zrejme umiestnená v ukradnutom vozidle donáškovej služby.

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 248584x
Priemerná čítanosť článkov: 4009x

Autor blogu

Kategórie