Založ si blog

Ako Smer mení smer. Ako hlasovali strany za vyslanie vojakov.

Len pred pár dňami som mohol vidieť zoznam hlasovania za vyslanie vojakov do Litvy a nestačil som sa čudovať. Nikto v strane Smer nehlasoval proti vyslaniu, ba dokonca ani samým sebou vykričaný marxista Blaha. Ten sa zdržal, čo je v tomto pripade to isté ako by hlasoval za. V Smere sa zdržali len štyria. Pánovi Blahovi som zato poslal aj “blahoprajný” diskusný príspevok na jeho stránku a on ma vymazal z priateľov alebo ma zablokoval, už neviem presne, nepátral som po tom. Asi ho pravda tak ranila, že nemal nič proti tomu. Asi v tomto znení.

Je priam smiešne a farizejské, že členovia vlády aj Smer sa chodia cyklicky každý rok klaniať na Slavín a k Redute sovietskym vojakom a zároveň vysielajú našich vojakov proti Rusom na cvičenie do Litvy spolu s protimierovou organizáciou NATO a americkými teroristami, ktorí okupujú Poľsko vojenskou technikou a vojakmi vyslanými ešte minulým poskokom USA ilimunátorov. Nevraviac o primátorovi Nesrovnalovi, ktorý bol už dvakrát pred Redutou vypískaný zodpovednými ľuďmi aj veteránmi za jeho antiruské a zároveň antisocialistické narážky v deň oslobodenia Bratislavy Červenou armádou. Ten to aspoň povie priamo, že nemá rád sociálne spravodlivú spoločnosť , a Slovanov, ale títo idú vždy tým smerom, kadiaľ vietor fúka.

Zároveň som sa chcel Blahu spýtať, prečo nič nerobia proti ozajstným fašistom banderovcom na Ukrajine, keď už zasadal ten formálny výbor boja proti fašizmu.

Tito fašisti konkrétne vraždia oponentov v politike na Ukrajine a civilov v Doneckej republike ako aj v Luhanskej republike. No pán Blaha už neodpovedal a zbabelo zablokoval nepohodlného diskutujúceho s vlastným názorom a argumentmi. Asi ho tá pravda bolela, ja chápem. Mám taký pocit, že niekomu zlyháva pamäť a mal aspoň by si pozrieť seriál Povstalecká história.

Čušia zbabelo aj mediá. Tie sa zase starajú o pravidelný prísun klamstiev, demagógií a nevraživosti medzi ľuďmi, ktorú udržiavajú v spravodajstve a v politicko demagogických reláciách ako Večer s Havranom či Pod lampou. V týchto reláciách prakticky žiadne pravidlá korektnosti neexistujú a vždy tam zaraďujú len tých, ktorí majú podobné obrazy o svete ako páni dramaturgovia a moderátori. Bratislavská kaviareň, antagoniznus, zúžené názory, klamstvá a nenávisť je ich hnacou silou. Zbytočne dramatizujú život ľudí, znižujú úroveň divákov prezentáciou svojej sugestívnej nenávisti proti všetkým,  ktorí majú iný názor. Médiá a spravodajssvo prísne strážia uniformovanosť stereotipného výberu názorov ľudí tak, aby sa neprejavila vačšinová mienka a názory občanov. A keď dajú nejaký názor a ten sa nepodobá diktátu sorošovského modelu, tak sorošovskí žurnalisti hneď vyhlásia poplach a v médiách svojimi lžami hneď zotrú mienku ľudí.

Človeka charakterizujú mnohé znaky správania sa, ale najviac skutky, a skutky strany Smer a koalície sa menia k horšiemu.

Proti vyslaniu našich vojakov na provokatérske cvičenie hlasovala len ĽSNS, Sme rodina a pár nezávislých poslancov.

Strana Smer sa musí takto správať, pretože strana Most a Sieť, silne protinárodné strany by s ním nevládli, a tak sociálni demokrati tak isto ako v minulosti zapredávajú dušu diablovi, korporatívnemu kapitalizmu len preto, aby sa držali pri moci.

Ľudia sa asi nepoučia nikdy.

Koho politika sa teda viac podobá národnému socializmu Nemecka ako socializmu? Hitler dával ľuďom rôzne omrvinky, prídely tabaku, lístky a podobne, aby si udržal ich priazeň, no celkovo ich sociálnu situáciu nojako nezlepšil a nestabilizoval.

Najväčší výsmech tohto systému nám teraz predviedli aj poslanci na magistráte hlavného mesta, ktorí odsúhlasili pre robotníkov “nebratislavčanov” daň z pobytu 1. 70.  Znamená to len toľko, že to, čo vláda pridala na minimálnej mzde jej zvýšením, si teraz rozdelia na magistráte. Za rok okradnú robotníkov, ktorí už aj tak živoria na hranici chudoby  o vyše 600 eur. Dozvedel som sa to zo zasadnutia od podpredsedu KSS, (Jalal Suleiman) ktorý veľmi pozorne sleduje to, čo v médiach nedajú.

Politika cukru a biča na Slovákov platí.

EÚ navyše stále hrá tú svoju hru s migrantami, ktorí ich tam terorizujú a priam fľusajú do tváre našim dôchodcom a občanom, ktorí celý život ťažko pracovali na nás, aby sme tu niečo mali. Podpory migrantov, ktorí nič nerobia sú vyššie ako platy tažko pracujúceho aj ako dôchodcov. Podobné by to bolo aj u nás.

Paradoxné na hlasovaní bolo aj to, že voľakedy záštita jednoty Slovanov a národnej identity SNS celá hlasovala za vyslanie vojakov k ruským hraniciam, okrem poslanca Pašku Jaroslava, ktorý sa len zdržal.

 

 

 

 

 

Cynická obluda.

22.07.2017

Politici na Vás kašlú, kašlite aj Vy na nich. Nenechajte si pokaziť aspoň leto, i keď atmosféra u nás stále hustne, zo známych príčin, ktoré tu rozoberajú mnohí vnímaví ľudia, blogeri. viac »

Kto posiela tanky k hraniciam s Ruskom?

06.01.2017

Iluminátori.. Definícia iluminátora je nasledovná. Pretože málokto vie kto tieto osoby vlastne sú v štruktúre spoločnosti, kvôli zlej imformovanosti médií. Takže, iluminátor je osoba, ktorá viac »

Ďalšie príčiny migrácie v Európe.

24.12.2016

Prečo politici a spoločenské vedomie je stále kýmsi presmerovávané do slepých uličiek zahmlenými sentenciami z médií a ich politikmi? Dokedy chcú médiá zavádzať a klamať ľudí? Komu viac »

legiovlak

Légiovlak dorazil do Bratislavy

20.09.2017 11:00

Keď na Nový rok 1919 vstúpili do Bratislavy príslušníci talianskych légií, aby ju začlenili do novo sa tvoriacej republiky, obyvateľstvo ich nadšene nevítalo.

Peter Gajdoš

Minister obrany Gajdoš ubezpečil: Migy kupovať nebudeme

20.09.2017 10:01

Žiadna nová koaličná kríza sa nečrtá, vyhlásil minister obrany Peter Gajdoš (nominat SNS).

Minister dopravy Árpád Érsek.

Nové diaľnice majú byť na juhu krajiny a v Šariši

20.09.2017 10:00

Výstavba nových diaľničných úsekov sa zasekla na peniazoch.

Melania Trump billboard

Záhreb odstránil billboardy, ktoré žartovali o angličtine Melanie Trumpovej

20.09.2017 09:41

Pri jej portréte bol na plagáte slogan "Len si predstavte, ako ďaleko sa môžete dostať s troškou angličtiny".

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 207837x
Priemerná čítanosť článkov: 3646x

Autor blogu

Kategórie