Založ si blog

Premier je už len hovorcom vlády a oligarchov.

Po aprílových šokových udalostiach sa začína posledná éra strany s názvom Smer vo vláde. Smer prakticky už nevládne. Charakter vládnej moci prechádza nielen v našom národe do podoby moci, ktorej model nadobúda globalizovanú podobu (súdna moc, ekonomická, politická). Treba ale pripomenúť, že zatiaľ to nie je ten najhorší možný variant, pretože ich kapitalisticky korporatívni bratia z opozície by robili síce podobné ťahy, avšak smerované viac do cudzích štruktúr. Čo v preklade znamená, že kapitalizmus a majetky by prechádzali do rúk západných oligarchov, nie slovenských. Avšak model so stranami ako Sieť a Most budú do budúcna postupne viac a viac sa približovať k zvráteným chuťkam, ktoré tu chce zaviesť opozícia. Nebudem tu popisovať už dostupné vysvetlenia od pána Štefana Harabina, ktoré možno nájsť na youtube.com z nedávnych televíznych relácií s názvom „Informačná vojna“ či z relácie zo Slobodného vysielača. Mimoriadne odporúčam si vypočuť aspoň niektorú z nich, stačí jednu, pretože v každej jednej vlastne hovorí to isté. Pán Harabin, ktorého som nemusel, som si po tejto relácii začal vážiť. Z prostého dôvodu: popisuje systém a udalosti, ktoré médiá zastierajú presne a pravdivo. Zároveň ale musím pripomenúť, že jeho antikomunistické občasné narážky sú antagonistické. Prečo? Lebo takto nádherne vidno, že už aj on pochopil, i keď neskoro, že socializmus bol oproti tomuto systému raj.

Harabin odhalil naozaj neuveriteľne závažné procesy, ktoré s právnym štátom nemajú nič spoločné. A naozaj sa budem opäť opakovať, „za všetko zlo v našom aj okolitých národoch môžu komerčné media“, ktoré sú stále spolitizované a veselo klamú a zavádzajú naďalej. Média sú proste mohutným pilierom a funkčným nástrojom moci zvonka a ovládania a vymývania ľudských myslí až na samé dno.

Navyše nepodarený atentát na jeho osobu s padnutím lustra je toho dôkazom.

Média dokonca dokážu už ľudí presvedčiť svojim programom aj o tom, že je správne, keď migrantom dáva Brusel 2 000 eur na osobu a náš občan slovenskej republiky, ak nemá možnosť pracovať a je z objektívnych dôvodov nezamestnaný dostáva 61, 60 eur. Mne sa z toho zastavuje rozum, ale ako vidno našim potentántom to vôbec neprekáža, vôbec sa tým nezaoberajú. Veď predsa podľa nich si za to môže každý sám, že tento systém nevie dlhodobo zamestnať ľudí.

Sila médií je naozaj obrovská. Dôkazom toho je aj to, že dokážu spraviť z úžerníka a porušovateľa zákona Kisku prezidenta a zároveň najpopulárnejšieho politika u nás. Kiska má za sebou v jeho firme 22 tisíc spisov obratia majetku občanov SR. Navyše pri kampani na prezidenta nesmie mať kandidát na tento post reklamné pútače 15 dní pred voľbami a on ich mal. Nikto nič proti tomu v médiách nerobil, nikde žiadna kritika. Takto vidno prepojenie médií s touto kampaňou. Ako aj prepojenie financovania z mimovládok a veľvyslanectva USA. Nevraviac o jeho każdomesačných výletoch na dovolenky vládnym špeciálom. To je tiež v poriadku podľa médií.

Ďalej sa stále pýtam sám seba, že načo je taký útvar ako EÚ, keď v ňom panujú stále veľké platové rozdiely?? Prečo sa nesnažia zástupcovia poslanci predložiť v parlamente v Bruseli zákon, ktorý zrovnoprâvni platy v krajinách EÚ?? Ja viem, že si profesionálni politici nájdu svoje argumenty, prečo sa to nedá a presvedčia prostých aj sprostých naivných ľudí, že to naozaj nie je možné. Ale oni sami už spravili chybu a odhalili svoje klamstvo. Ako je možné, že pre cudzích ľudí teda migrantov, ktorých sem tlačia USA a Nemecko sa nájdu také nehorázne veľké peniaze v tisíckach eur na jednu osobu na mesiac a pre členov EÚ nie?? Tu niečo nehraje, že.

Navyše plán USA rozviedky a ich podplatených prisluhovačov či naivných sympatizantov z pražských, bratislavských a iných kaviarní s migrantami a moslimskými fanatikmi je už prakticky známy mnohým ľuďom, no nebezpečenstvo stále pretrváva. Veľký plán USA zničenia slovanských národov je tiež známy už od roku 1945 po prejave riaditeľa CIA v kongrese, kde sa k tomu sami priznali. Ich výsledky prevratných a škodiacich činností je už ale tak ďaleko, že by sa nestranili ani obetovať strednú Európu ako bojové pole proti Rusku a rozdeľovanie jeho územia a rozdelenie si jeho nerastných zdrojov.

Bolo by naozaj vhodné popísať celý manuál na ovládanie ľudských myslí pomocou médií, ale to by mnohí ani nemali čas čítať, lebo je to nadlho. Základ však tvorí úsmev, demagógia, pekný obal, psychologický nátlak a herectvo presmerované z umeleckej sféry na komerčno politické.

Európske národy a najmä my sme už vyčerpaní a mám taký dojem, že sa chystá veľká zmena. Je len na nás, či ci to bude zmena k lepšiemu alebo horšiemu.

Veľkej británii sa už oslobodiť od EU mafie podarilo, i keď ona ani nemala na to taký závažný dôvod ako my. My tých dôvodov máme oveľa viac, a napriek tomu chodíme ja naďalej so sklonenými hlavami a ohnutými chrbtami.

Najväčší Slovák.

01.01.2019

V štátnej televízii, ako mnohí iste už viete, prebehlo hlasovanie v "súťaži" Najväčší Slovák". Nie je ani tak prekvapujúce, že prebrali túto súťaž zo západu, ale skôr to, kto bude, viac »

Protesty bez slušnosti. Úpadok Bratislavy a väčších miest.

16.11.2018

Menšina z odnárodených veľkých miest, najmä, bohužiaľ z bratislavských kaviarní sa opäť nudí. Je ozaj nechutné sledovať a počúvať ľudí, ktorí LEN nenávidia bez toho, aby boli čo viac »

Je Blaha komunista? Kam smeruje Smer?

10.11.2018

Strana Smer miery do opozície. To už nie je žiadna novinka, keďže ďalšia rana v podobe priznania sa oligarchu Bašternáka k daňovým podvodom je už definitívna v rámci výsledkov parlamentných viac »

Tesla 3 - brzdy

Do Európy prichádza 'lacná' Tesla Model 3. Bude za 58 800 eur

22.01.2019 08:00

Sedan strednej triedy je pre firmu kľúčovým projektom, výrobca luxusných elektromobilov sa s týmto autom snaží osloviť masový trh.

Davos, Svetové ekonomické fórum

VIDEO: Boháči valcujú chudobných. Svet sa rúti do ekonomickej priespasti

22.01.2019 08:00

Osem najbohatších ľudí sveta vlastní toľko, čo polovica najchudobnejších ľudí sveta a táto nerovnosť sa neustále zväčšuje.

kerčský prieliv

Požiar lodí pri Kerčskom prielive má možno až 20 obetí

22.01.2019 07:43

Požiar, ktorý zrejme vypukol pri prečerpávaní paliva z jednej lode na druhú, sa stále nepodarilo uhasiť.

británia, severné írsko, londonderry, auto, výbuch, explózia, útok, teroristi

Štyroch mužov zadržaných po výbuchu nálože v Londonderry prepustili

22.01.2019 06:35

Nálož bola zrejme umiestnená v ukradnutom vozidle donáškovej služby.

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 248598x
Priemerná čítanosť článkov: 4010x

Autor blogu

Kategórie