Založ si blog

Slovensko sa blíži do finále; diktatúra samozničenia.

Posledné dni nám priniesli opäť kopance od EÚ a poníženie zo strany USA. Nič prekvapujúce, ale predsa len už je toho viac než dosť, najmä pre ľudí, ktorých trápi dianie a zaujímajúcich sa o niečo viac ako najesť sa, mať sex, vyspať sa a pozerať svoj povinný vymývaci program či seriál v komerčnej televízii. Mať proste pokoj. Lenže neuvedomujúc si, čo sa deje za dverami. Za dverami sa zatiaľ chystá útok a zánik. Keďže plot sme si okolo hraníc zbúrali,  a ako vieme dom bez plota je v divočine minimálne hlúposť, dravce hladné sa môžu dostať ľahko priamo na náš dvor. A to ešte nie je všetko. Cez Váš dvor sa budú premávať cudzie vražedné a lúpiace vojská USA, a aby Vám nebolo smutno, tak do Vášho domu Vám vláda pridá nejakého toho černocha či araba. Pretože to nariadili kdesi,  nevedno kde a presne kto. V médiách Vás dokonca presvedčia, že je to tak správne a humánne. Áno, aj keď Slováci mnohí nemajú čo jesť a kde bývať, tak naša zapredaná, schizofrenická vláda s bobkou v zadku odsúhlasila pod vyhrážkami 40 000 tisíc povinných utečencov pre SR. Ako darček z centráli Bruselu. Oni, milionári. Páni z Bruselu. Tak aspoň informovali včera média niektoré, dnes to už neplatí, zatiaľ.

Američania zase nemajú čo robiť, tak si vymysleli provokatívne cvičenie. Potrebujú sa predvádzať so svojou technikou a šíriť strach. Zaujímalo by ma, kde sú teraz všetci tí zapredanci (nebudem tie osoby menovať, lebo aj tak im dá televízia dosť priestoru na svoje nenávistné tliachanie a demagógie), čo plakalli, keď tu boli vojská CCCP, aj so svojimi kasárňami a technikou, v rámci obranného paktu Varšavskej zmluvy, ktorá bola u nás po roku 68 a zaručovala mier, brániac krajiny socialistického bloku pred západnými chúťkami ovládnuť ekonomicky a politicky strednú a východnú Európu. Bohužiaľ, v rámci tárania o demokracii sa to zapredancom, naivkám a západným rozviedkam podarilo rozbiť, a teraz sa tí pár oligarchovia nabaľujú získami z našich trhov, no, a my im robíme sluhov a poslušných psíkov, skrytých za do dogrcania prepchatou falošnou a nútenou zábavou v ich televíziách. Najmä v tých komerčných. No, a ako povedal Boris Filan: “kto by sa búril proti zábave”? Je to ich dokonalá taktika, ako spraviť z človeka bezbranného hlupáka. A to je len začiatok, pretože na budúci rok tu už viac ako pravdepodobne budeme mať americké základné, pretože voľby s finančnou pomocou západných lobistov vyhrá pravica, a tej nebude robiť problém odsúhlasiť čokoľvek!!!!

Teraz som sa akurát dočítal niekde na internete, že vraj sa akýsi nemecký politik vyhráža Česku, Slovensku, Poľsku a iným štátom vojenským útokom, ak neodsúhlasia povinné kvóty. Už sa to pomaly, ale isto blíži.

Slovanskú vzájomosť sa západu už podarilo rozbiť, a samozrejme oni chcú oveľa viac. Sprostí to pochopia ale až vtedy, keď zistia, že už nie sú Slováci, ale Nemci, alebo podobne, a takých osôb sú plné média. Ak z nich niekto zistí, čo sa ozaj deje a má v sebe kúska cti, tak je hneď z telky vyhodený. To tiež poznáme o koho ide.

Navyše nikdy nepochopím EÚ, prečo sa hrá na nejakých pomáhačov, keď má sama toľko problémov. Je to samozničujúce, ako aj pre nás!!!! Čo bude robiť, ak sa im tam namnožia o

pár rokov arabi ako teraz v Nemecku Turkovia a ponechajú si svoje zvyky a kultúru? Čo ich opäť dajú do plynových komôr ako židov? Či im vybudujú mešity a nechajú sa nimi zničiť a vytlačiť z vlastného územia či vyvraždiť?  Či ako si to vlastne predstavujú?

Sú navyše v poslednej dobe demagogické mnohé fámy o islamofóboch, ktoré šíria niektorí pracovití a vytrvalí zapredaní presstitúti, a my pritom nemáme nič proti arabom. Ide tu o to, že máme veľa svojich problémov, nezamestnaných Slovákov, ľudí na okraji spoločnosti, mafiánov, chudobu, a my si ešte ideme adoptovať migrantov. Akosi to nedáva zmysel. Iba ak sa chceme sami zničiť alebo to je celé hra USA, ktoré sa snažia vniesť chaos do EÚ, rozpútať vojnu proti Rusku a na našom území strednej Európy si spravia vojnové pole v atómovej príprave proti Rusku. Nasvedčuje tomu aj rozmiestnenie atómových zbraní v Nemecku. Migranti im poslúžia ako účinný prostriedok na vytvorenie nepokojov a EÚ.

Dokonca aj komunisti sa medzi sebou len žerú, preto tu máme okolo 8 maličkých komunistických strán, čo je tiež výhodné len pre kapitalistov. A KSS, ako materská strana, má teda nepriateľov aj vo vlastných radoch.

Bohužiaľ cítim sa celkom bezmocný, pretože sila mocných je ohromná, ale celkom určite sa ešte dá budúcnosť Slovákov, Slovanstva  a možno aj iných národov zachrániť. Verili tomu aj Štúr, Jánošík, Hollý, Bernolák, Štefánik, Husák a mnohí iní velikáni minulých čias, lenže k tomu je potrebná jednota národa a národov, činy a prirodzený vodca. Takého sme zatiaľ neobjavili, nevychovali si. Je potrebné uvedomenie si svojich hodnôt ako aj hodnoty človeka, pretože tento systém znínžil hodnotu človeka, čím je masa ľahko ovládateľná a klamaná. Opakujem sa preto, lebo situácia sa opakuje.

No, deje sa pravý opak.

Mám isté obavy, že do tretice nás už bratia Rusi zachraňovať nebudú a možno nám dobre aj tak, sme nevďační zapredaní hlupáci, ktorí idú sami proti sebe.

 

Voľby, alias Cirkus Humberto a hry pre naivných.

06.11.2017

Slováci sú múdri ľudia. Toho názoru som stále. Avšak inteligencia ako taká je, bohužiaľ, zlučiteľná s naivitou a masovou propagandou vymývania mozgov národa cez médiá. Dosť morbídna viac »

Cynická obluda.

22.07.2017

Politici na Vás kašlú, kašlite aj Vy na nich. Nenechajte si pokaziť aspoň leto, i keď atmosféra u nás stále hustne, zo známych príčin, ktoré tu rozoberajú mnohí vnímaví ľudia, blogeri. viac »

Ako Smer mení smer. Ako hlasovali strany za vyslanie vojakov.

07.02.2017

Len pred pár dňami som mohol vidieť zoznam hlasovania za vyslanie vojakov do Litvy a nestačil som sa čudovať. Nikto v strane Smer nehlasoval proti vyslaniu, ba dokonca ani samým sebou vykričaný viac »

mobil, platba mobilom, nákup, bezkontaktná, platba

Poľská vláda chce postupne zrušiť nedeľný predaj

24.11.2017 02:24

Poľská vláda vláda plánuje postupne do roku 2020 zrušiť nedeľný predaj, aby zamestnanci mali viac času na rodinu.

PZ SR

Zrážku troch vozidiel neďaleko Šamorína neprežili dve osoby

23.11.2017 21:38

Ďalšie tri osoby sú v opatere Záchrannej zdravotnej služby.

sud, justicia, sudy

Svedok vraždy bosa Sýkoru strieľal na pumpe

23.11.2017 21:34

V rukách polície skončil muž, ktorý svedčí v prípade popravy mafiánskeho bossa z Bratislavy.

Návšteva Putina v Nemecku

Začalo nemecko-ruské fórum, pozdravy zaslali Merkelová aj Putin

23.11.2017 20:57

Diskusné fórum sa koná v čase, keď sú nemecko-ruské vzťahy stále ťažko poznačené ruskou anexiou ukrajinského Krymu z roku 2014.

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 213929x
Priemerná čítanosť článkov: 3688x

Autor blogu

Kategórie