Založ si blog

Slovensko sa blíži do finále; diktatúra samozničenia.

Posledné dni nám priniesli opäť kopance od EÚ a poníženie zo strany USA. Nič prekvapujúce, ale predsa len už je toho viac než dosť, najmä pre ľudí, ktorých trápi dianie a zaujímajúcich sa o niečo viac ako najesť sa, mať sex, vyspať sa a pozerať svoj povinný vymývaci program či seriál v komerčnej televízii. Mať proste pokoj. Lenže neuvedomujúc si, čo sa deje za dverami. Za dverami sa zatiaľ chystá útok a zánik. Keďže plot sme si okolo hraníc zbúrali,  a ako vieme dom bez plota je v divočine minimálne hlúposť, dravce hladné sa môžu dostať ľahko priamo na náš dvor. A to ešte nie je všetko. Cez Váš dvor sa budú premávať cudzie vražedné a lúpiace vojská USA, a aby Vám nebolo smutno, tak do Vášho domu Vám vláda pridá nejakého toho černocha či araba. Pretože to nariadili kdesi,  nevedno kde a presne kto. V médiách Vás dokonca presvedčia, že je to tak správne a humánne. Áno, aj keď Slováci mnohí nemajú čo jesť a kde bývať, tak naša zapredaná, schizofrenická vláda s bobkou v zadku odsúhlasila pod vyhrážkami 40 000 tisíc povinných utečencov pre SR. Ako darček z centráli Bruselu. Oni, milionári. Páni z Bruselu. Tak aspoň informovali včera média niektoré, dnes to už neplatí, zatiaľ.

Američania zase nemajú čo robiť, tak si vymysleli provokatívne cvičenie. Potrebujú sa predvádzať so svojou technikou a šíriť strach. Zaujímalo by ma, kde sú teraz všetci tí zapredanci (nebudem tie osoby menovať, lebo aj tak im dá televízia dosť priestoru na svoje nenávistné tliachanie a demagógie), čo plakalli, keď tu boli vojská CCCP, aj so svojimi kasárňami a technikou, v rámci obranného paktu Varšavskej zmluvy, ktorá bola u nás po roku 68 a zaručovala mier, brániac krajiny socialistického bloku pred západnými chúťkami ovládnuť ekonomicky a politicky strednú a východnú Európu. Bohužiaľ, v rámci tárania o demokracii sa to zapredancom, naivkám a západným rozviedkam podarilo rozbiť, a teraz sa tí pár oligarchovia nabaľujú získami z našich trhov, no, a my im robíme sluhov a poslušných psíkov, skrytých za do dogrcania prepchatou falošnou a nútenou zábavou v ich televíziách. Najmä v tých komerčných. No, a ako povedal Boris Filan: „kto by sa búril proti zábave“? Je to ich dokonalá taktika, ako spraviť z človeka bezbranného hlupáka. A to je len začiatok, pretože na budúci rok tu už viac ako pravdepodobne budeme mať americké základné, pretože voľby s finančnou pomocou západných lobistov vyhrá pravica, a tej nebude robiť problém odsúhlasiť čokoľvek!!!!

Teraz som sa akurát dočítal niekde na internete, že vraj sa akýsi nemecký politik vyhráža Česku, Slovensku, Poľsku a iným štátom vojenským útokom, ak neodsúhlasia povinné kvóty. Už sa to pomaly, ale isto blíži.

Slovanskú vzájomosť sa západu už podarilo rozbiť, a samozrejme oni chcú oveľa viac. Sprostí to pochopia ale až vtedy, keď zistia, že už nie sú Slováci, ale Nemci, alebo podobne, a takých osôb sú plné média. Ak z nich niekto zistí, čo sa ozaj deje a má v sebe kúska cti, tak je hneď z telky vyhodený. To tiež poznáme o koho ide.

Navyše nikdy nepochopím EÚ, prečo sa hrá na nejakých pomáhačov, keď má sama toľko problémov. Je to samozničujúce, ako aj pre nás!!!! Čo bude robiť, ak sa im tam namnožia o

pár rokov arabi ako teraz v Nemecku Turkovia a ponechajú si svoje zvyky a kultúru? Čo ich opäť dajú do plynových komôr ako židov? Či im vybudujú mešity a nechajú sa nimi zničiť a vytlačiť z vlastného územia či vyvraždiť?  Či ako si to vlastne predstavujú?

Sú navyše v poslednej dobe demagogické mnohé fámy o islamofóboch, ktoré šíria niektorí pracovití a vytrvalí zapredaní presstitúti, a my pritom nemáme nič proti arabom. Ide tu o to, že máme veľa svojich problémov, nezamestnaných Slovákov, ľudí na okraji spoločnosti, mafiánov, chudobu, a my si ešte ideme adoptovať migrantov. Akosi to nedáva zmysel. Iba ak sa chceme sami zničiť alebo to je celé hra USA, ktoré sa snažia vniesť chaos do EÚ, rozpútať vojnu proti Rusku a na našom území strednej Európy si spravia vojnové pole v atómovej príprave proti Rusku. Nasvedčuje tomu aj rozmiestnenie atómových zbraní v Nemecku. Migranti im poslúžia ako účinný prostriedok na vytvorenie nepokojov a EÚ.

Dokonca aj komunisti sa medzi sebou len žerú, preto tu máme okolo 8 maličkých komunistických strán, čo je tiež výhodné len pre kapitalistov. A KSS, ako materská strana, má teda nepriateľov aj vo vlastných radoch.

Bohužiaľ cítim sa celkom bezmocný, pretože sila mocných je ohromná, ale celkom určite sa ešte dá budúcnosť Slovákov, Slovanstva  a možno aj iných národov zachrániť. Verili tomu aj Štúr, Jánošík, Hollý, Bernolák, Štefánik, Husák a mnohí iní velikáni minulých čias, lenže k tomu je potrebná jednota národa a národov, činy a prirodzený vodca. Takého sme zatiaľ neobjavili, nevychovali si. Je potrebné uvedomenie si svojich hodnôt ako aj hodnoty človeka, pretože tento systém znínžil hodnotu človeka, čím je masa ľahko ovládateľná a klamaná. Opakujem sa preto, lebo situácia sa opakuje.

No, deje sa pravý opak.

Mám isté obavy, že do tretice nás už bratia Rusi zachraňovať nebudú a možno nám dobre aj tak, sme nevďační zapredaní hlupáci, ktorí idú sami proti sebe.

 

Najväčší Slovák.

01.01.2019

V štátnej televízii, ako mnohí iste už viete, prebehlo hlasovanie v "súťaži" Najväčší Slovák". Nie je ani tak prekvapujúce, že prebrali túto súťaž zo západu, ale skôr to, kto bude, viac »

Protesty bez slušnosti. Úpadok Bratislavy a väčších miest.

16.11.2018

Menšina z odnárodených veľkých miest, najmä, bohužiaľ z bratislavských kaviarní sa opäť nudí. Je ozaj nechutné sledovať a počúvať ľudí, ktorí LEN nenávidia bez toho, aby boli čo viac »

Je Blaha komunista? Kam smeruje Smer?

10.11.2018

Strana Smer miery do opozície. To už nie je žiadna novinka, keďže ďalšia rana v podobe priznania sa oligarchu Bašternáka k daňovým podvodom je už definitívna v rámci výsledkov parlamentných viac »

Tesla 3 - brzdy

Do Európy prichádza 'lacná' Tesla Model 3. Bude za 58 800 eur

22.01.2019 08:00

Sedan strednej triedy je pre firmu kľúčovým projektom, výrobca luxusných elektromobilov sa s týmto autom snaží osloviť masový trh.

Davos, Svetové ekonomické fórum

VIDEO: Boháči valcujú chudobných. Svet sa rúti do ekonomickej priespasti

22.01.2019 08:00

Osem najbohatších ľudí sveta vlastní toľko, čo polovica najchudobnejších ľudí sveta a táto nerovnosť sa neustále zväčšuje.

kerčský prieliv

Požiar lodí pri Kerčskom prielive má možno až 20 obetí

22.01.2019 07:43

Požiar, ktorý zrejme vypukol pri prečerpávaní paliva z jednej lode na druhú, sa stále nepodarilo uhasiť.

británia, severné írsko, londonderry, auto, výbuch, explózia, útok, teroristi

Štyroch mužov zadržaných po výbuchu nálože v Londonderry prepustili

22.01.2019 06:35

Nálož bola zrejme umiestnená v ukradnutom vozidle donáškovej služby.

karolmalina

Socializmus si musí spoločnosť zaslúžiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 248581x
Priemerná čítanosť článkov: 4009x

Autor blogu

Kategórie